صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در پی اهانت به رسول اکرم

حمایت احمقانه روزنامه مردم امروز به تبعیت از ابوجهل‌های صدر اسلام بود

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر گفت: حمایت احمقانه جاهلان مدعیِ آزادی بیان در خارج و داخل کشور نظیر روزنامه مردم امروز به تبعیت از ابوسفیان‌ها و ابوجهل‌های صدر اسلام صورت گرفته است.

کد خبر : 18075

تاریخ انتشار : 05/11/1393 - 12:21


حمایت احمقانه روزنامه مردم امروز به تبعیت از ابوجهل‌های صدر اسلام بود

به گزارش خط امید حجت الاسلام والمسلمین سید محمد بابایی در خصوص اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو و همراهی برخی از روزنامه‌های زنجیره ای داخلی با این جنایت غیر اخلاقی گفت: مسخره کردن و توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) یکی از شگردهای مشرکان و معاندانی است که در صدر اسلام جهت جلوگیری از نشر و فراگیری دین مبین اسلام بکار می بردند و چون در مقابل منطق صریح قرآن چاره ای جز فرود آوردن سر تعظیم نداشتند، به عناد و لجبازی می پرداختند.

 

وی افزود: عمل ضد انسانی فرهنگ ستیزان غربی در اهانت به ساحت کبریایی اشرف کائنات و فخر بشریت حضرت محمد(ص) و حمایت احمقانه جاهلان مدعیِ آزادی بیان در خارج و داخل کشور نظیر روزنامه مردم امروز که به تبعیت از ابوسفیان‌ها و ابوجهل‌های صدر اسلام صورت گرفته است، جلوه‌ای دیگر از دشمنی عمیق و کینه توزی دشمنان اسلام و بنگاه‌های رسانه‌ای غرب را به تصویر کشید.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر خاطر نشان کرد: این حرکت ضد انسانی که معارض با اصول و قواعد پذیرفته شده اخلاقی در تمامی ادیان بشری است و ریشه در ذات پلید صهیونیسم بین المللی دارد، نشانگر اسلام هراسی و عجز توهین کنندگان در مقابله منطقی با اسلام است که نه تنها نتوانسته موجب تحقیر مسلمانان جهان گردد، بلکه بیش از پیش ابعاد فراگیر و جهان شمولی پیام‌های بی زنگار آئین پاک محمدی(ص) را نمایان می سازد.

 

بابایی ادامه داد: این اقدامات، به علاوه جنایات ددمنشانه صهیونیست‌ها در فلسطین و حرکت تروریستی اخیر آنها در به شهادت رساندن جمعی از فرزندان غیور امت اسلامی و نیز فعالیت‌های جنگ طلبان وحشی داعش، جهت انعکاس اسلام خشن و دور از رأفت و رحمت بر پیچیدگی اوضاع افزوده و جدال بزرگ حق و باطل را رقم زده است.

 

این مسئول فرهنگی تصریح کرد: اهانت به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام(صلی الله علیه و آله و سلم)، نماد توهین به مقدسات همه انسان‌های آزادی‌خواه، صلح طلب، ظلم ستیز و زیرپا گذاشتن حقوق قریب به دو میلیارد مسلمان در کره خاکی می باشد که پرده از چهره کریه مدعیان دروغین حقوق بشر برمی دارد.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در پایان اظهار داشت: ما ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک، به تأسی از پیام ارزشمند، تاریخ ساز و تحول آفرین مقام معظم رهبری (حفظه الله) همگان را به مطالعه دین مبین اسلام دعوت می کنیم و با آرزوی تعجیل در امر فرج حضرت صاحب الزمان (عج) ، عزت و سربلندی همه مسلمانان عالم را از در ایزد منان خواستاریم. 

  

دیدگاه شما در مورد : حمایت احمقانه روزنامه مردم امروز به تبعیت از ابوجهل‌های صدر اسلام بود

حمایت احمقانه روزنامه مردم امروز به تبعیت از ابوجهل‌های صدر اسلام بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر