صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دستگيري سارقان 2 ميليارد و 600 ميليون ريالي در بهشهر

فرمانده انتظامي شهرستان بهشهر مازندران از دستگيري خواهر و برادر سارق به اتهام سرقت دو ميليارد و 600 ميليون ريال وجه نقد از طريق کارت عابر بانک خبر داد.

کد خبر : 18062

تاریخ انتشار : 05/11/1393 - 10:26


دستگيري سارقان 2 ميليارد و 600 ميليون ريالي در بهشهر

به گزارش خط امید، سرهنگ سيد محسن جعفري در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي دريافت مراجعه فردي به ماموران انتظامي مبني بر سرقت کارت عابر بانک و برداشت غير مجاز از حساب بانکي اش از سوي سارق يا سارقان به ارزش دو ميليارد و 600 ميليون ريال، موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت .

وي افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي خاص پليسي موفق شدند، يکي از سارقان به نام " محبوبه- ي " 29ساله را شناسايي و دستگير کنند.

اين مقام انتظامي تصريح کرد: متهم پس از دستگيري ابتداء منکر هرگونه ارتکاب جرمي شد، اما در ادامه بازجويي هاي فني پليس به سرقت عابر بانک و برداشت غير مجاز از حساب شاکي با دسترسي به رمز کارت با همدستي برادرش به نام " محمود" 28ساله اعتراف کرد.

سرهنگ جعفري در ادامه از دستگيري همدست متهم خبر داد و افزود : هر دو متهم پس از دستگيري به برداشت غيرمجاز از حساب عابر بانک شاکي در چندين مرحله و در مجموع به مبلغ 260 ميليون تومان اعتراف کردند.

سرهنگ جعفري در پايان با هشدار به هموطنان از آنان خواست : از قرار دادن رمز کارت عابر بانک در کنار و يا روي کارت جداً خودداري کنند. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 05 بهمن 1393 - 22:10
  بهشهرانه

  آقا مثل اینا یه چیزی بدزد بیرزه . نمیدونم چرا یه دفعه این شعر یادم اومد: شبا که میخوابیم آقاپلیسه بیداره ....

  4 0
دیدگاه شما در مورد : دستگيري سارقان 2 ميليارد و 600 ميليون ريالي در بهشهر

دستگيري سارقان 2 ميليارد و 600 ميليون ريالي در بهشهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر