صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تابلوی زیبای ستاد توسعه در ساری و عملکردی که مبهم مانده!

ستاد توسعه عمران و سرمایه‎گذاری در شهرستان ساری، تابلوی قشنگ و بزرگی است که هر روز چشم رهگذاران جلوی فرمانداری ساری را مورد نوازش قرار می‌دهد.

کد خبر : 17977

تاریخ انتشار : 02/11/1393 - 18:02


تابلوی زیبای ستاد توسعه در ساری و عملکردی که مبهم مانده!

به گزارش خط امید بهشهر _ جواد واحدی اخیراً درباره فعالیت ستاد توسعه عمران و سرمایه‌گذاری مرکز مازندران اظهار داشت: خدمات ستاد توسعه عمران و سرمایه گذاری مرکز مازندران در دولت تدبیر و امید چشم‌گیر بوده و تاکنون این ستاد توانسته است 420 میلیارد ریال اعتبار در بخش عمرانی و تولیدی هزینه کند.

وی با بیان اینکه اعتبارات تملک دارایی در مرکز مازندران رشد قابل چشم‌گیری در دولت جدید داشته است، افزود: تاکنون 75 درصد اعتبارات تملک دارایی شهرستان ساری تخصیص یافت.

فرماندار ساری با بیان اینکه پروژه های عمرانی متعددی در شهر ساری در حال احداث است، بیان داشت: با اعتباری که از طریق ستاد توسعه عمران و سرمایه گذاری به ادارات شهرستانی تزریق شد، تعدادی از پروژه‌های نیمه کاره مرکز استان با قوت به کار خود ادامه می‌دهند.

این مسئول از احداث پروژه پل سمسکنده در بخش مرکزی ساری خبر داد و گفت: لاین این پل که از کمربندی شمالی به سمت سمسکنده در حال ساخت است، در ایام نوروز به بهره‌برداری می‌رسد.

واحدی با بیان اینکه ستاد توسعه عمران و سرمایه‌گذاری با جدیت و قاطعیت به وظایف محوله خود را در مرکز مازندران انجام می‌دهد، تصریح کرد: بنده بیشتر مدیر اجرایی و عملیاتی هستم و کمتر سعی کردیم در خصوص فعالیت‎های ستاد، اطلاع‎رسانی کنیم.

وی ادامه داد: تخصیص اعتبارات تملک دارایی در 9 ماهه گذشته سال در شهرستان ساری بی‌نظیر بوده است.

نکته‌ای که درباره فعالیت‌های این ستاد وجود دارد، این است که با ایجاد ستاد انتظار می‎رفت شاهد توسعه عملیات عمرانی زیربنایی و پیشرفت سرمایه‌گذاری و همچنین تدوین سند راهبردی در ساری باشیم اما به نظر می‌رسد فعالیت چشم‌گیر و محسوسی از این ستاد دیده نشد.

اجرای پروژه‌های دولت قبل و یا تکمیل آن می‌تواند جزو عملکرد این ستاد باشد، مردم باید بارقه امید، نوسازی و بهسازی را در شهرستان شاهد باشند، اقدامات این ستاد باید فراتر از مسائلی باشد که هم‌اکنون در ساری شاهد آن هستیم، بسیاری از پروژه‌های عمرانی که در ساری ایجاد می‎شود، با هزینه‌هایی است که مردم به شهرداری پرداخت می‎کنند و از سرمایه‎گذاری در زمینه توسعه اطلاعات مناسبی در دست نیست.

ضمناً باید این را هم در نظر داشت که عملکرد این ستاد باید جدا از وظایف ذاتی فرمانداری باشد تا بتوان تحول را در مرکز استان به نظاره نشست.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : تابلوی زیبای ستاد توسعه در ساری و عملکردی که مبهم مانده!

تابلوی زیبای ستاد توسعه در ساری و عملکردی که مبهم مانده!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر