صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/فرماندار بهشهر:

دو نيم ميليارد توماني تملك دارايي استان به بهشهر اختصاص يافت

فرماندار بهشهر گفت: مجموع اعتبارات هزينه اي و تملك دارايي استان در سال 92، بالغ بر دو نيم ميليارد تومان مي باشد.

کد خبر : 1787

تاریخ انتشار : 13/05/1392 - 02:52


دو نيم ميليارد توماني تملك دارايي استان به بهشهر اختصاص يافت

به گزارش خبرنگار خط امید محمد تقي نورزاد در جلسه شوراي اداري بهشهر افزود: خوشبختانه پروژه هاي مهمي در دست اقدام است و تا كنون پيشرفت هاي مناسبي در پروژه هاي مختلف مسكن مهر و... داشته ايم و اميدواريم امسال نيز با تمام تلاش در جهت تكميل پروژه هاي نيمه تمام اقدام شود.
وي ادامه داد: بودجه ملي به شهرستان هنوز اختصاص نيافته است و اختصاص بودجه ملي با توجه به پروژه هاي مختلف و بزرگ بيشتر از اين رقم خواهد بود.
فرماندار بهشهر با اشاره به نهايي شدن پالايشگاه نفت در بهشهر يادآور شد: ظرف 14 ماه آينده  فاز اول پالايشگاه نفت بهشهر با پالايش 20 هزار ليتر نفت در روز به بهره برداري مي رسد.
نورزاد ادامه داد:  زمینی به مساحت 40 هکتار در بخش مرکزی بهشهر برای ساخت پالایشگاه  بهشهر تامین شده است.
وي بيان داشت: با تمام توان در جهت ساخت اين پالايشگاه در بهشهر كمك مي كنيم و اميدواريم مسئولين شهرستاني و استاني نيز كمك كار ما در اين رابطه باشند.
وي با قدرداني از خدمات مناسب بهداشت و درمان در شهرستان بهشهر يادآور شد: خوشبختانه طرح پزشك خانواده با قوت در حال اجراست و مديران شهرستاني بايد در اين رابطه كمك كار مديريت بهداشت و درمان شهرستان باشند.
نورزاد گفت: اخذ مجوز دانشكده پرستاري در سال جاري، يكي ديگر از عملكردهاي مثبت مسئولان شهرستاني بوده كه: اين دانشگاه، در مهرماه سال جاري با پذيرش 30 دانشجو آغاز بكار مي كند.
وي با تاكيد بر رعايت بيت المال توسط مسئولين و كاركنان دولت افزود: اموال دولتي نبايد براي منافع شخصي استفاده شود و در تكريم ارباب رجوع نهايت دقت انجام شود.
نورزاد، راهپيمايي روز قدس را نشانه ولايتمداري مردم دانست و خاطر شنان كرد: مردم ولايتمدار شهرستان بهشهر با حضور گسترده و حماسي در راهپيمايي روز قدس، وفاداري خود را به انقلاب و رهبري و امام راحل نشان داده و خشم و انزجار خود را نسبت به استكبار و صهيونيست فرياد كردند.
فرماندار بهشهر همچنين به بحث مسكن مهر اشاره و تصريح كرد: حدود 5 هزار واحد مسكن مهر در شهرستان در دست ساخت است كه علي رغم برخي مشكلات از پيشرفت مناسبي برخوردار است و  پروژه 240 واحدي خيابان امام(ره) يكي از مهمترين پروژه هاي مسكن مهر شهرستان بهشهر است. 

  

دیدگاه شما در مورد : دو نيم ميليارد توماني تملك دارايي استان به بهشهر اختصاص يافت

دو نيم ميليارد توماني تملك دارايي استان به بهشهر اختصاص يافت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر