صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/مدرس دانشگاه:

حمایت از فلسطین یعنی حمایت از ایران

دکتر علی حسینی گفت:حمایت ما از فلسطین و قدس حمایت از کشور عزیزمان ایران است.

کد خبر : 1778

تاریخ انتشار : 11/05/1392 - 18:46


حمایت از فلسطین یعنی حمایت از ایران

دکتر علی حسینی مدرس دانشگاه تهران در حاشیه راهپیمایی روز قدس در بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت:حضور مردم در روز قدس و فریاد مظلومیت آنان، نشانه و دلیل روسیاهی غرب و مدعیان حقوق بشر می باشد.
وی گفت : رژیم منحوس اسراییل روزانه مردم بی گناه بسیاری را در فلسطین و سرزمین های اشغالی به طور وحشیانه ایی به قتل می رساند و کشورهای مدعی حقوق بشر مانند کبک سر خود را درون برف کرده اند و نمی خواهند ببینند چراکه منافع خود را در خطر می بینند.
مدرس دانشگاه ادامه داد: نام گذاری آخرین جمعه سال به نام روز قدس نشان دهنده اوج دموکراسی و حقوق بشر در ایران می باشد.
حسینی ادامه داد:حضور ما در این روز و محکوم کردن اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی و مخصوصا آمریکا نشان دهنده این موضوع است که کشور ایران کشور طرفدار حق و مظلومیت است بر خلاف این موضوع که ایران را متهم به رعایت نکردن حقوق بشر و حمایت از تروریسم می دانند.
دکتر حسینی در گفتگوی خود با خبرنگار خط امید گفت: حمایت ما از فلسطین و قدس حمایت از کشور عزیزمان ایران است و تا زمانی که دستان اشغالگران از سرزمین های اشغالی کوتاه نشود ما هر سال روز قدس را با شکوه تر از سال قبل برگزار خواهیم کرد.

حسینی در پایان گفت : آمریکا و اسراییل بدانند ماهیت اصلی خود را نمی توانند در پشت سانسور و انتشار اخبار کذب  پنهان کنند و همه مردم دنیا به روحیه جنگ طلبانه آنان پی برده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : حمایت از فلسطین یعنی حمایت از ایران

حمایت از فلسطین یعنی حمایت از ایران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر