صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بهره برداری از 4 طرح عمرانی با اعتبار 45 میلیارد ریال در بهشهر

شهردار بهشهر گفت : همزمان با ایام مبارک دهه فجر ، 4 طرح عمرانی با صرف اعتبار 45 میلیارد ریالی در بهشهر به بهره برداری می رسد.

کد خبر : 17764

تاریخ انتشار : 29/10/1393 - 12:28


بهره برداری از 4 طرح عمرانی با اعتبار 45 میلیارد ریال در بهشهر

به گزارش خط امید، حمید آزموده اظهار کرد : یکی از طرح های مهم و زیربنایی که در این ایام بهره برداری از آن آغاز می شود، طرح تغییر مسیر رودخانه 'برزو' به عنوان یکی از کانون های اصلی وقوع سیل در بهشهر است .

وی بیان داشت : در این طرح ، 350 متر از مسیر این رودخانه با صرف اعتبار 30 میلیارد ریال تغییر و منحرف شد تا یکی از عوامل اصلی بروز سیل این منطقه از بین برود .

شهردار بهشهر افزود : انحنای فراوان این رودخانه و ساخت و سازهای فراوان در بستر رودخانه ، از دلایل اصلی اتخاذ این تصمیم و اجرای آن در مدت زمانی اندک بود که امیدواریم با اجرای آن ، زمینه های بروز سیل در منطقه فراش محله و مناطق پایین دستی بهشهر از بین رود .

آزموده ادامه داد : یکی دیگر از طرح های قابل بهره برداری دهه فجر ، بهره برداری از زیرگذر راه آهن است که برای احداث آن از محل منابع شهرداری ، 5 میلیارد ریال هزینه شد .

وی گفت : با افتتاح این طرح ، تردد مردم ساکن مناطق پایین دستی ریل راه آهن و ارتباط آن با مناطق مرکزی بهشهر آسان و ایمن خواهد شد .

آزموده بیان کرد : فقدان این زیرگذر درگذشته ، موجب بروز حوادث تلخ و فوت چندین شهروند در اثر برخورد با قطار شد که امیدواریم با بهره برداری از این طرح ، وقوع این گونه حوادثه به طور کامل از بین برود .

شهردار بهشهر افزود : بهره برداری از سوله حوادث غیر مترقبه باهزینه هفت میلیارد ریال و بهره برداری از سالن ورزشی با هزینه 3 میلیارد ریال ، از دیگر طرح هایی است که در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید . 

  

دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از 4 طرح عمرانی با اعتبار 45 میلیارد ریال در بهشهر

بهره برداری از 4 طرح عمرانی با اعتبار 45 میلیارد ریال در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر