صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

افتتاح 120 واحد مسکن مهر بهشهر در دهه فجر

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر از افتتاح 120 واحد مسکن مهر این شهرستان در دهه فجر خبر داد.

کد خبر : 17763

تاریخ انتشار : 29/10/1393 - 12:15


افتتاح 120 واحد مسکن مهر بهشهر در دهه فجر

به گزارش خط امید، حسین عرفانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بهشهر، اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، اداره راه و شهرسازی بهشهر در دو حوزه راه و مسکن، پروژه‌هایی با اعتبار 19 میلیارد تومان را با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، افتتاح می‌کند.
وی با اشاره به تکمیل 120 پروژه مسکن مهر 240 واحدی در خیابان امام خمینی (ره) و سکونت تعدادی از خانوارها، افزود: امکانات آب، برق، گاز و مخابرات بدون مشکل انجام شده و فقط برق آسانسور باقی مانده است که تا کمتر از 10 روز آینده آماده می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی بهشهر ادامه داد: محوطه‌سازی ضلع جنوبی این مجتمع تکمیل شده و انجام سایر قسمت‌ها به تلاش پیمانکار بستگی دارد.

عرفانی درباره پروژه‌های حوزه راه بهشهر، اظهار کرد: در دهه فجر امسال، هفت پروژه راه‌سازی با صرف 3 میلیارد تومان افتتاح می‌شوند که می‌توان به آسفالت جاده بهشهر به زاغمرز، تعریض جاده زاغمرز به بندر امیرآباد و آسفالت جاده «امام‌ده» اشاره کرد.

وی در پایان یادآور شد: با احتساب 16 میلیارد تومان تسهیلات دولتی حوزه مسکن، 19 میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در جشن پیروزی سال 93، در بهشهر به بهره‌برداری می‌رسند.

گفتنی است، ماه گذشته تعدادی از متقاضیان مسکن مهر 240 واحدی، نسبت به عملکرد ضعیف پیمانکاران و طولانی شدن مراحل ساخت واحدهای مسکونی، در مقابل فرمانداری تجمع کردند، افتتاح 120 واحد مسکونی در دهه فجر می‌تواند پاسخ نیمی از متقاضیان را بدهد اما صبر نیمی دیگر از منتظران خانه‌دار شدن را به سر می‌آورد. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 25 بهمن 1393 - 21:42
  ذره بین

  دیدین این خبر هم خالی بندی بود

  0 0
دیدگاه شما در مورد : افتتاح 120 واحد مسکن مهر بهشهر در دهه فجر

افتتاح 120 واحد مسکن مهر بهشهر در دهه فجر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر