صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی خط امید

کامیون داران در جاده امیر آباد بهشهر تجمع کردند/بندر امیر آباد تعطیل شد

کامیون داران در جاده امیر آباد به سمت بندر امیر آباد بهشهر تجمع کرده اند به صورتی که بندر امیر آباد را تقریبا به تعطیلی کشاندند.

کد خبر : 1776

تاریخ انتشار : 11/05/1392 - 17:13


کامیون داران در جاده امیر آباد بهشهر تجمع کردند/بندر امیر آباد تعطیل شد

به گزارش  خبرنگار خط امید بهشهر رانندگان کامیون در جاده امیر آباد بهشهر اقدام به تجمع کرده اند.این رانندگان معترض از تردد هرگونه وسایل نقلیه سنگین از جاده امیر آباد به سمت بندر امیر آباد بهشهر جلوگیری می کنند.
به گزارش خبرنگار خط امید این تجمع،بندر امیر آباد بهشهر را تقریبا به تعطیلی کشانده چراکه معترضین به هیچ کامیونی اجازه ورود و خروج به بندر امیر آباد را نمیدهند.
یکی از شاهدان عینی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت اگر وسیله نقلیه ایی برای بار گیری به بندر امیرآباد تردد کند مورد برخورد راننده کامیون های معترض قرار می گیرد.
خبرنگار خط امید دلیل این تجمع را نحوه نوبت دهی برای بارگیری گزارش کرده است.
این تجمع و اعتراض تا حدی منطقه را تحت تاثیر قرار داد که دکتر مقیمی نماینده مردم بهشهر در سخنرانی خود به مناسبت روز قدس به مسئولین قضایی شهرستان تذکر داد که اگر این مشکل را نمی توانید حل کنید بگویید تا از طریق شورای تامین استان اقدام صورت گیرد.
گفتنی است اکثر رانندگان از روستای زرندین نکا هستند، روستای زرندین نکا با دارا بودن بیش از 300 کامیون به گاراژ کامیون معروف می باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کامیون داران در جاده امیر آباد بهشهر تجمع کردند/بندر امیر آباد تعطیل شد

کامیون داران در جاده امیر آباد بهشهر تجمع کردند/بندر امیر آباد تعطیل شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر