صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس‌جمهوری در آخرین جلسه هیأت دولت دهم:

زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) مهمترین مأموریت دولت بود

رییس‌جمهوری گفت: دولت از روز نخست، هیچ مأموریتی جز زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) نداشت.

کد خبر : 1770

تاریخ انتشار : 10/05/1392 - 13:59


زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) مهمترین مأموریت دولت بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امید به نقل از دانا محمود احمدی‌نژاد این مطلب را شامگاه چهارشنبه در آخرین جلسه هیأت دولت دهم بیان کرد که در جوار حرم مطهر امام رضا(ع) و در استانداری خراسان رضوی برگزار شد.
وی ضمن تسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمؤمنین(ع) و با یادآوری هم‌زمانی جلسه پایانی هیأت دولت با ایام شب قدر اظهار داشت: شروع کار دولت از مشهد مقدس بود و اکنون نیز آخرین جلسه آن در این شهر مقدس برگزار می‌شود.
رییس‌جمهوری افزود: سعادت انسان‌ها تنها در سایه حاکمیت انسان کامل و امام معصوم محقق می‌شود و زندگی سعادتمند در گرو حرکت در این راه است.


وی ادامه داد: هرکس عدالت‌خواه و کمال‌جو است راهی جز تلاش برای برپایی حکومت جهانی و زمینه‌سازی برای حاکمیت امام معصوم ندارد؛ بالاترین انحراف هم معطوف کردن ذهن، قلب و اندیشه انسان‌ها به غیر از این راه است.
احمدی‌نژاد با یادآوری شعارهای دولت نهم و دهم گفت: شعارهای دولت نهم و دهم مبنی بر عدالت، مهرورزی، خدمت، زنده کردن شعارهای انقلاب و راه امام و ولایت از اعتقاد به امام عصر(عج) سرچشمه گرفته است.
رییس‌جمهوری خاطرنشان کرد: دولت‌های نهم و دهم راه جدیدی را مبنی بر اندیشه انتظار، عشق به امام عصر(عج) باز کردند که در این مضامین در سطح جهان برای نخستین بار مطرح شد.


احمدی‌نژاد همچنین با یادآوری سخنان برخی افراد مبنی بر پایان یافتن فعالیت دولت دهم، گفت: کار تمام نشده زیرا مأموریت انسان ازلی و ابدی است؛ تا زنده هستیم در اصول خود پایبندیم.


رییس‌جمهوری با تشکر از اعضای هیأت دولت برای فعالیت و خدمت در دوران هشت سال گذشته گفت: پاکی، کار برای خدا، صداقت، کار برای حکومت جهانی، پافشاری بر ارزش‌ها، خدمتگزاری به مردم، ساده‌زیستی و عدم ورود فعالیت‌های اقتصادی به نفع خود، عهد میان اعضای دولت بود که قریب به اتفاق آنها به عهد خود وفادار بودند.
احمدی‌نژاد سخن خود را با دوبیتی با مضمون ذیل به پایان رساند:


عمری زغم تو مردم و زنده شدم / بر هر چه که بی‌تو بود بازنده شدم
زان روز که مهر تو به جانم زده شد / با عشق تو من دولت پاینده شدم


در پایان جلسه هیأت دولت، نماآهنگی از خدمات هشت ساله احمدی‌نژاد و ارتباط صمیمی رییس‌جمهوری با مردم پخش شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) مهمترین مأموریت دولت بود

زمینه‌سازی برای حاکمیت امام عصر(عج) مهمترین مأموریت دولت بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر