صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون وزیر مسکن، راه و شهرسازی در گفت و گو با خط امید خبر داد

افزایش 150 درصدی بودجه بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر + تصاویر

معاون وزیر مسکن، راه و شهرسازی گفت: بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر بیش از 60 درصد پیشرفت داشته که پیشرفت بسیار خوبی است.

کد خبر : 17681

تاریخ انتشار : 27/10/1393 - 19:48


افزایش 150 درصدی بودجه بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر + تصاویر

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدجعفر علیزاده معاون وزير مسکن، راه و شهرسازی به همراه احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر در مجلس، علی نبیان معاون عمرانی استاندار مازندران و فرماندار بهشهر از پروژه بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی امام خمینی(ره) و پروژه ندامتگاه این شهرستان بازدید کردند.

 

محمد جعفر علیزاده در حاشیه این بازدید در گفتگو با خط امید در خصوص میزان پیشرفت این پروژه گفت: بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر بیش از 60 درصد پیشرفت داشته که پیشرفت بسیار خوبی است که شما هم شاهد بودید کیفیت کار هم بسیار خوب بود.

 

وی افزود: علی رقم تنگناها، روی قلب بیمارستان نظیر تهویه، گرمایش و سرمایش،موتورخانه، گازهای طبی و ... که حساس ترین، پیچیده ترین و مهمترین بخش ساختمان هستند متمرکز شدیم که در حال حاضر اکیپ‌های مهندسی این تجهیزات را باید مونتاژ و با یکدیگر لینک کنند تا عملیات باقی مانده را مدیریت کنیم.

 

معاون وزير مسکن، راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه بودجه عمرانی کشور در سال آینده 15 تا 16 درصد افزایش دارد خاطر نشان کرد: به دلیل بالا بودن حساسیت منطقه، بودجه بیمارستان جایگزین امام خمینی(ره) بهشهر را 150درصد یعنی دو و نیم برابر افزایش دادیم که البته اعتقاد داریم این مقدار کم است.

 

رئيس سازمان مجري ساختمان‌ها و تأسيسات دولتي و عمومي ادامه داد: مشکل غرب استان مازندران را با افتتاح بیمارستان 217 تختخوابه چالوس حل کردیم که بعد از آن الویت ما شرق مازندران و تکمیل این پروژه است.

 

علیزاده در پایان گفت: طبق قانون بودجه زمانبندی اتمام این پروژه سال 95 می باشد که قطعا در آن تاریخ به پایان می رسد اما به دنبال این هستیم که با یک نقشه و برنامه منسجم بتوانیم منابع اعتباری را حل کنیم تا زمان اتمام این بیمارستان را جلو بیاوریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 27 دی 1393 - 21:19
  بهشهرانه

  یه طوری گفتی بودجه ،اونم تصویری گفتم از پولهایی که آوردن عکس گرفتی!! بابا ازاین آدما زیاد اومدن ورفتن. هنوزم فقط من موندم وتو وکلی جوون با آرزوهای زیاد. راستی شما که اونجا بودین سئوال نکردین تله کابین کی افتتاح میشه!!!!!

  8 1
  یکشنبه 28 دی 1393 - 11:30
  ریکا بهشهری

  متاسفانه پروژه تلکابین کنسل شد ... ! همونجوری هم پروژه منطقه آزاد کنسل میشه و میدنش به نوشهر یا بابلسر !!

  +1 -0
دیدگاه شما در مورد : افزایش 150 درصدی بودجه بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر + تصاویر

افزایش 150 درصدی بودجه بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر + تصاویر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر