صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در پاسخ به اظهارات سخیفانه علی مطهری:

ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت می‌ایستیم/عکس

ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت ایستاده و خواهیم ایستاد و هرگز آیه شریفه «اطیعوا الله و اطعیو الرسول و اولی‌الامر منکم» را از یاد نخواهیم برد.

کد خبر : 17622

تاریخ انتشار : 25/10/1393 - 18:34


ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت می‌ایستیم/عکس

به گزارش خط امید بهشهر _ بعد از جنجال ناعاقلانه‌ای که علی مطهری در مجلس به‌پا کرد، کمال علیپور در نشست علنی روز سه‌شنبه در نطق میان‌دستور اظهارات جالبی در این رابطه داشت که و با توجه به تماس مکرر آحاد مردم با این پایگاه خبری چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق نظرات، جا دارد از مواضع انقلابی این نماینده حمایت کنیم و باری دیگر کلام ماندگار وی را برای مخاطبان بازنشر کنیم.

وی در نطقش با بیان این موضوع که بدخواهان و دشمنان نظام از امنیت و سرعت پیشرفت کشورمان ناراضی‌اند، خطاب به علی مطهری اذعان داشت: چه شده که بعضی از افراد که خود را جزو خواص جامعه می‌پندارند، در مسیر آنها حرکت می‌کنند و آب را بر آسیاب دشمن می‌ریزند.

 

http://www.bloghnews.com/images/upload/0021/images/1393/Dey/%DA%A9%D9%85%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1-542.jpg


* 9دی، یوم‌الله خواهند ماند

علیپور فتنه 88 را معیار تعیین خطوط انقلابیون و دلسوزان نظام با ساده‌لوحان و گول‌خوردگان، کارگردانان، بازیگران و براندازان خواند و افزود: آنهایی که فتنه 88 را یک جریان و حرکتی ساده در درون نظام می‌پندارند، سخت در اشتباهند.

وی در ادامه خطاب به فتنه‌گران و کسانی که قصد زیرسوال بردن روز 9 دی را دارند، گفت: قصد فریب مردم را نداشته باشید که مردم در 9 دی پاسخ عوامل فتنه را دادند و این روز چه بخواهید و چه نخواهید، یوم‌الله خواهد ماند.

* ما همان بی‌سوادانی هستیم که قدرت برتر علمی منطقه هستیم

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:‌ وا اسفا، جای بسی تأسف و تعجب است، براندازان نظام کسانی که هزینه‌های سنگینی بر کشور تحمیل کرده‌اند و حتی منجر به تحریم‌های ناجوانمردانه غرب، تعطیلی و توقف صنایع صلح‌آمیز انرژی هسته‌ای و ترور دانشمندان هسته‌ای شده‌اند، امروز فرزندان انقلاب و آدم‌های انقلابی خوانده می‌شوند.

این نماینده در ادامه خطاب به رئیس جمهور، گفت: ای کسانی که تا سخن از دفاع از ارزش‌ها، اصول و حقوق قانونی می‌شود، ما را کم‌سواد، ترسو و تازه‎به‎دوران‎رسیده می‌خوانید، ما همان بی‌سوادانی هستیم که به تعبیر حضرت آقا همین جوانان دانشمند قله رفیع غنی‌سازی هسته‌ای را در نوردیدند و امروز قدرت برتر علمی منطقه هستیم.

* ما همان تازه‎به‎دوران‎رسیده‌هایی هستیم که عوامل و سران فتنه 88 را سر جای‌شان نشانده‌ایم

علیپور با بیان اینکه ما همان تازه‎به‎دوران‎رسیده‌هایی هستیم که به تبعییت از فرمان رهبری و ولایت عوامل و سران فتنه 88 را سر جای‌شان نشانده‌ایم، بیان داشت: ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت ایستاده و خواهیم ایستاد و هرگز آیه شریفه «اطیعوا الله و اطعیو الرسول و اولی‌الامر منکم» را از یاد نخواهیم برد، ما مثل مولایمان علی (ع) یاد گرفته‌ایم همچون جمل و نهروان و صفین باید چشم فتنه را در آورد، اگر پیامبر اکرم (ص) وحشی و دیگران را بخشید، به علت نام بودن و پذیرفتن توبه آنها بود، آیا سران فتنه ازمردم عذرخواهی کرده‌اند؟

وی ادامه داد: بیایید بپذیریم راه رستگاری ما اطاعت از ولایت فقیه است و دشمن از این ستون و عمود خیمه می‌ترسد، پس حافظش باشیم.

وی گفت: در موضوع انرژی صلح‎آمیز هسته‎ای و احقاق حقوق از دست رفته ما با 1+5 هیچ عقب‌نشینی جایز نیست، آمریکا به تعبیر حضرت آقا هیچ وقت با ما صادق نبوده است، پس پای منافع‌مان ایستادگی کنید که ملت رهبری و مجلس پشتیبان شماست.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت می‌ایستیم/عکس

ما همان بسیجیان دیروزیم و تا پای جان در کنار ولایت می‌ایستیم/عکس

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر