صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / بازدید مسئولین از آموزشکده فنی و حرفه ای بهشهر:

باید از ظرفیت متخصصین بهشهری استفاده کرد

فرماندار بهشهر در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ایی بهشهر گفت:باید از طرفیت و توانایی های متخصصین و جوانان بهشهری در پیشرفت شهرستان استفاده کرد.

کد خبر : 1752

تاریخ انتشار : 07/05/1392 - 19:04


باید از ظرفیت متخصصین بهشهری استفاده کرد

به گزارش خبرنگار خط امید،بمناسبت هفته ملی مهارت و 6 مرداد روز کارآفرینی وترویج آموزشهای فنی وحرفه ای فرماندار،امام جمعه موقت،روسای ادارت بهشهر ،  از این مرکز و کارگاههای آموزشی آن بازدید کردند .

در این بازدید علی مهدی پور سرپرست مركز آموزش فنی و حرفه ای بهشهرضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی بر افزایش بهره وری و مهارت نیروی اجرایی تاکید کرد و گفت: برگزاری دوره های آموزشی رایگان متناسب با نیاز جامعه، تاثیر بسزایی در تحقق این امر دارد.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بهشهر افزود : این مرکز با دارا بودن 28 کارگاه فنی و در مجموع 402 هزار نفر ساعت آموزش در راستای تربیت نیروی کار توانمند و اشتغال زایی قدم برداشته است.

مهدی پور ادامه داد:امید واریم که با برنامه ریزی ها در سطح کلان و همچنین همیاری مسئولین ادارات در سطح شهرستان بهشهر و حضور جوانان خلاق و پویا در این مرکز بتوانیم شهر و کشور عزیزمان به جایگاه واقعی خود برسانیم.

تقی نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر نیز در این جلسه افزود : بهشهر با دارا بودن ظرفیت های فراروان در بخش های مختلف از جمله کشاورزی ،گردشگری و همچنین صنعت نیازمند اینگونه آموزش های تخصصی می باشد.

وی  ضمن تقدیر از زحمات آقای مهندس مهدی پور، کارکنان و مربیان این مرکز گفت : این مرکز یکی از مجموعه های موفق شهرستان میباشد که در راستای اشتغال زایی کمک فراوانی را به جوانان جویای کار و جامعه می دهد .

فرماندار بهشهر با اشاره به توانایی های متخصصین و نیروهای بومی تاکید کرد:باید از این ظرفیت بالای جوانان و متخصصین شهرستان استفاده گردد،در همین راستا در احداث فاز اول پالایشگاه نفت بهشهر پیشنهاد ساخت 12 مخزن به ظرفیت 54 هزار تن توسط متخصصین بهشهری را دادیم که امید واریم با قبول این پیشنهاد مهر تایید بر توانایی های بهشهری زده شود.

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 09 مرداد 1392 - 10:38
  عبدالرضا خلیلی

  با سلام : از زحمات حضرتعالی نسبت به پوشش خبری بازید فرماندار و روسای ادارات از مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهید هاشمی نژاد بهشهر کمال تقدیر و تشکر بعمل می آید ../ روابط عمومی مرکز فنی و حرفه ای

  0 0
دیدگاه شما در مورد : باید از ظرفیت متخصصین بهشهری استفاده کرد

باید از ظرفیت متخصصین بهشهری استفاده کرد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر