صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

پول نداشتیم کار فرهنگی نکردیم

مدیر ارشاد مازندران عدم فعالیت فرهنگ و ارشاد در میاندرود را نداشتن بودجه فرهنگی عنوان کرد و گفت: اگر پول باشد فرهنگ و ارشاد برای خود برنامه ترسیم کرده است.

کد خبر : 1747

تاریخ انتشار : 06/05/1392 - 11:52


پول نداشتیم کار فرهنگی نکردیم

به گزارش خط امید ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندرود گفت : کار فرهنگی کار نرم افزاری است و کار نرم افزاری نمودش نسبت به کار سخت افزاری کمتر مشهود است.

عباسعلی ابراهیمی به نیاز میاندرود به یک مجتمع فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت : دو سال پیش زمینی توسط یک خیر اهداء شد و تا این مجتمع ایجاد شود و در این خصوص  تلاش و مکاتبات فراوانی شد تا بتوان بصورت یک مجتمع فرهنگی و هنری که این منطقه نیاز مبرم دارد ایجاد شود ..

این مسئول با بیان اینکه ارشاد یک وجود مصرفی است گفت :  یک تصوری مردم دارند که فرهنگ و ارشاد می تواند مدیریت مالی خود را داشته باشد ولی اینگونه نیست  و باید از نظر مالی به آن همیشه تزریق شود و هیچ کار عمرانی را نمی تواند انجام دهد و صرفا باید به نحوی بهره بر باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد با بیان اینکه میاندرود از نظر تهاجم فرهنگی کمتر آلوده شده است گفت : ما در سال شاهد ورود 20 میلیون مسافر به استان هستیم که همراه خودشان فرهنگ می آورند و فرهنگ می برند و این منطقه منطقه بکری است و آلودگی هایی که از هر سو به منطقه تزریق کنند کمتر توانسته ورود پیدا کند و ما اگر در چنین مناطقی کار رسالت فرهنگی را با برنامه انجام ندهیم انتظار اینکه تهاجم فرهنگی رسوخ پیدا کند را نباید داشته باشیم .

ابراهیمی عدم فعالیت فرهنگ و ارشاد در میاندرود را نداشتن بودجه فرهنگی عنوان کرد و گفت : اگر پول باشد فرهنگ و ارشاد برای خود برنامه ترسیم کرده و باید از خدمات و عنایات امام جمعه و فرماندار و این اهرم ها استفاده شود تا علاوه بر انجام وظیفه ، تحولی در این منطقه شاهد باشیم.

وی گفت : فرهنگ و ارشاد باید کار فرهنگی انجام دهد و نیازمندیها را دنبال کند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم مهدی روحی بعنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی معارفه و از زحمات سرپرست قبلی سید کاظم حسینی تقدیر شد . 

  

دیدگاه شما در مورد : پول نداشتیم کار فرهنگی نکردیم

پول نداشتیم کار فرهنگی نکردیم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر