صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
قسمت جدید سریال پراید احسانپور:

کل مبلغ پراید احسانپور واریز شد /کوتاهی از نمایندگی سایپا بود

رییس هیئت کشتی بهشهر: مبلغ 100 میلیون ریال بابت پراید احسانپور پرداخت شد ولی کوتاهی از سوی نمایندگی سایپا بوده است.

کد خبر : 1746

تاریخ انتشار : 06/05/1392 - 11:44


کل مبلغ پراید احسانپور واریز شد /کوتاهی از نمایندگی سایپا بود

به گزارش خط امید ، جلسه ای به ریاست فرماندار بهشهر درباره پیگیری مشکل پراید اهداییِ آقای احسانپور قهرمان کشتی، با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت کشتی شهرستان بهشهر و هیئت همراه و آقای احسانپور برگزار شد.
در این جلسه محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر، گفت: شهریورماه سال 91 در زمان فرماندار سابق، با تصمیم شورای عالی ورزش شهرستان بهشهر قرارداد خرید یک دستگاه خودروی پراید به قیمت 10,410,000 از یکی از نمایندگی های شرکت سایپا در بهشهر، بسته شد و مقرر شده بود که هزینه آن توسط شهرداری های بهشهر و خلیل شهر، برخی شرکت های منطقه، اداره ورزش و جوانان، هیئت کشتی و فرمانداری شهرستان بهشهر تامین شود.
وی افزود: مبلغ مورد نظر با حساب اداره ورزش و جوانان و هيات كشتي واريز شد ولكن از آنجا که قیمت پراید افزایش پیدا کرد، فروشنده تقاضای دریافت مابه التفاوت مبلغ را دارد.

نورزاد با اشاره به خبری که اخیراً در برنامه 20:30 شبکه دو سیما و طی مصاحبه ای با بهنام احسانپور در رابطه با اهدای خودرو و مسائل مربوط به آن انجام شد، اظهار داشت: فرمانداری هیچ تعللی در این موضوع نداشته و خوب بود که مجری برنامه یک طرفه قضاوت نمی کرد و از مسئولان شهرستان نیز علت را جویا می شد تا افکار عمومی از قضیه آگاه شوند.
در ادامه، شهرام جعفری رئیس هیئت کشتی شهرستان بهشهر نیز توضیحاتی ارائه داد؛ وی تصریح کرد: فرماندار سابق در مراسم استقبال از فرزاد عموازد خلیلی که در مسابقات کشتی جوانان آسیا مقام اول را کسب کرده بود، قول داد اگر هر یک از کشتی گیران بهشهري در مسابقات جهانی مدال طلا بیاورند یک دستگاه پراید هدیه می گیرند که در نهایت آقای بهنام احسانپور توانست به این مقام برسد، استقبال خوبی هم از بهنام احسانپور شد و بازتاب بسیار خوبی نیز داشت.
وی افزود: هیئت کشتی مبلغ 100 میلیون ريال به حساب آقای حقی یکی از نمایندگان سایپا در بهشهر پرداخت کرد، اما ایشان این پول را به حساب شرکت سایپا واریز نکرد تا سند به نام آقای احسانپور زده شود حتی تا 20 روز پیش هم اقدام نکرد.
رئیس هیئت کشتی بهشهر در ادامه، گفت: آقای حقی در تمام جلسات حضور داشت، قرارداد با 10 میلیون و 410 یا 10 میلیون و 600 هزار تومان بسته شد.
در پایان جلسه مقرر شد از سوي هيات كشتي نظر به پرداخت 10 میلیون تومان و اسنادی که موجود از آقای حقی نماینده سایپا توضیحاتی مبنی بر علت عدم واریز مبلغ دریافتی به حساب شرکت سایپا خواسته شود و در صورت لزوم پرونده به انضمام اسناد، وارد مراحل قضایی شود تا در اولین فرصت مشکل سند و پلاک پرایدِ اهدایی رفع شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : کل مبلغ پراید احسانپور واریز شد /کوتاهی از نمایندگی سایپا بود

کل مبلغ پراید احسانپور واریز شد /کوتاهی از نمایندگی سایپا بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر