صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس:

بانک‌های صادرات و تجارت مازندران تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیده را پرداخت نمی‌کنند

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس گفت: بانک‌های صادرات و تجارت در استان مازندران پرداخت وام با بهره 17درصد به کشاورزان خسارت دیده را تقبل نکردند.

کد خبر : 17445

تاریخ انتشار : 23/10/1393 - 10:52


بانک‌های صادرات و تجارت مازندران تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیده را پرداخت نمی‌کنند

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی، در گفت‌وگویی با انتقاد از حمایت نکردن دولت از کشاورزان خسارت‌دیده مازندرانی، اظهار داشت: در بهمن ماه سال گذشته بارش شدید برف آسیب‌های جدی به کشاورزان مازندرانی وارد کرد اما تا به امروز اقدام موثر و جدی در راستای حمایت از این کشاورزان خسارت‌دیده از سوی وزارت جهاد کشاورزی صورت نگرفت.

وی با بیان اینکه پس از گذشت یک سال در راستای پرداخت وام به کشاورزان خسارت‌دیده، هنوز بانک‌های صادرات و تجارت در استان مازندران پرداخت این وام را تقبل نکرده اند، افزود: مقرر شد که پس از گذشت یک سال، به کشاورزان خسارت‌دیده برای بازسازی مزارع و انبارها، وام با بهره 17درصد پرداخت شود که درخصوص پرداخت این میزان وام با بهره زیاد هم شک و شبهاتی وجود دارد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کشاورزان مازندارنی از جمله برنج‌کاران با رنج و سختی به کشت محصولات کشاورزی می‌پردازند اما تاکنون حمایت عملیاتی از سوی دولت در زمان بروز حوادث غیر مترقبه از جمله بارش سنگین برف مشاهده نکردند، به همین دلیل کشت محصولات کشاورزی برای کشاورزان استان مازندران دیگر صرفه اقتصادی ندارد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : بانک‌های صادرات و تجارت مازندران تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیده را پرداخت نمی‌کنند

بانک‌های صادرات و تجارت مازندران تسهیلات کشاورزان خسارت‌دیده را پرداخت نمی‌کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر