صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

برای اجرای برنامه‌های دهه فجر هیچ‌گونه مشکل تأمین مالی نداریم

استاندار مازندران گفت: یکی از برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که مدیران باید شخصاً در این دیدار حضور داشته باشند.

کد خبر : 17389

تاریخ انتشار : 21/10/1393 - 20:21


برای اجرای برنامه‌های دهه فجر هیچ‌گونه مشکل تأمین مالی نداریم

به گزارش خط امید بهشهر _ ربیع فلاح در جلسه ستاد برگزاری دهه فجر استان مازندران پیروزی انقلاب اسلامی را تجلی عنایت خدا بر ملت ایران دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران پس از رسالت نبی مکرم اسلام، بزرگ‌ترین رخداد مهم دنیای اسلام بود که به رهبری ولی فقیه به وقوع پیوست.

وی بازشناسی پیروزی انقلاب اسلامی برای نسل جوان را بسیار مهم ذکر کرد و ادامه داد: برگزاری مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر باید با مشارکت گسترده و حضور پرشور همه مردم همراه باشد.

استاندار مازندران از کم‌کاری برخی دستگاه‎ها در برگزاری مراسم دهه فجر گلایه کرد و گفت: نباید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی احساس تنهایی کند، نباید اجازه دهیم روزمرگی ما را از تکلیف اساسی‌مان و ادای دین‌مان غافل کند.

این مسئول با اعلام اینکه برای اجرای برنامه های دهه فجر هیچ‌گونه مشکل تأمین مالی نداریم، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های گرامیداشت دهه فجر دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران است که مدیران باید شخصاً در این دیدارها حضو داشته باشند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برای اجرای برنامه‌های دهه فجر هیچ‌گونه مشکل تأمین مالی نداریم

برای اجرای برنامه‌های دهه فجر هیچ‌گونه مشکل تأمین مالی نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر