صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بازی با احساسات جامعه ورزشی پذیرفتنی نیست

آقاي استاندار چرا سكوت نموده ايد ؟

خودروي اهدايي فرماندار بهشهر به قهرمان جام جهاني كشتي جوانان بهنام احسان پور به صورت امانتي در اختيار فرمانداري بوده و تنها از آن به عنوان ابزار تبليغاتي براي تشويق يك قهرمان استفاده كردند!

کد خبر : 1724

تاریخ انتشار : 03/05/1392 - 23:44


آقاي استاندار چرا سكوت نموده ايد ؟

خط امید - چندی قبل در خبرها داشتيم كه خودروي اهدايي فرماندار بهشهر به قهرمان جام جهاني كشتي جوانان بهنام احسان پور به صورت امانتي در اختيار فرمانداري بوده و تنها از آن به عنوان ابزار تبليغاتي براي تشويق يك قهرمان استفاده كردند !

 

بر حسب اتفاق نگارنده به عنوان يكي از سخنرانان مراسم تجليل از احسان پور در جلوي ساختمان شهرداري بهشهر حاضر و ناظر بودم كه يك دستگاه پرايد در بالاي داربست قرار داشته و مورد توجه همگان به نمايش گذاشته شده بود.

در اين مراسم فرماندار ، معاونين فرمانداري ، شهردار ، اعضاي شوراي شهر ، رئيس تربيت بدني ، نماينده اداره كل تربيت بدني ، نماينده هيأت كشتي مازندران ، رئيس هيأت كشتي و بسياري از مربيان ، قهرمانان مازندران حضور داشته و كلي مانور تبليغاتي براي اين مراسم تدوين شده بود و از شبكه استاني و كشوري نيز چند بار اين مراسم بر روي آنتن رفت .

اما پس از يك سال داستان به سبك ديگري تعريف شد ، نمايندگي خودرو درخواست برگشت به نمايشگاه و تحويل آن به صاحب اصلي كه مشتري ديگري بوده ، شد!!!

حال اين سوأل در اذهان جامعه ورزشی مازندران متبادر می شود که چرا مسئولین از استاندار که خود بارها خود را حامی جامعه ورزش اعلام می کند تا دكترمقيمي نماينده اين شهرستان در مجلس شوراي اسلامي و مسئولين ديگر در برابر اين حركت تبليغاتي و بازي با احساسات جامعه ورزشي سكوت مطلق اختيار نموده اند ؟

در همين مراسم مقرر شده بود كه به فرزاد عموزاد يكي از كشتي گيران اين شهرستان نيز يك دستگاه واحد مسكوني از مسكن مهر اهداء شود كه هر دو قول مذكور تا بدين لحظه بي عمل بوده است .

آقايان بازي با احساسات قهرمانان و جامعه ورزشي به هيچ عنوان در نزد اهالي ورزش پذيرفتي نيست . 

 

  

دیدگاه شما در مورد : آقاي استاندار چرا سكوت نموده ايد ؟

آقاي استاندار چرا سكوت نموده ايد ؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر