صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون ارشاد مازندران خبر داد

صدور کارت‌های خبرنگاری داخلی برای خبرنگاران مازندران

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: کارت خبرنگاری برای خبرنگاران استان برای فعالیت خبری در داخل استان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران صادر می‌شود.

کد خبر : 17216

تاریخ انتشار : 17/10/1393 - 11:30


صدور کارت‌های خبرنگاری داخلی برای خبرنگاران مازندران

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران عباس زارع اظهار داشت: کارت خبرنگاری داخلی برای تمامی خبرنگاران نشریات محلی، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و نمایندگان نشریات سراسری در استان به منظور فعالیت خبری در استان مازندران توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان صادر می‌شود.

وی افزود: در اجرای بند "ه" ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه، مبنی بر انتقال اختیارات، وظایف و مسئولیت‌های قابل تفویض به واحدهای استانی و با توجه به توافقات به عمل آمده در جلسات " کمیته تفویض اختیار وظایف اجرایی حوزه‌های ستادی به واحدهای استانی"  اختیار انجام بخشی از وظایف معاونت  امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اداره کل ارشاد استان مازندران تفویض اختیار شده است.
 
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: صدور کارت‌های خبرنگاری در سراسر کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می‌گرفت که به ادارات کل استان‌ها تفویض اختیار شده است و خبرنگاران می‌توانند با مراجعه به اداره کل ارشاد استان و تشکیل و تکمیل پرونده نسبت به صدور کارت خبرنگاری خود اقدام کنند.

این مسئول تصریح کرد: بررسی مجدد و پالایش آمار دقیق و واقعی خبرنگاران فعال در استان مازندران از دغدغه‌های اصلی این اداره کل و خانه مطبوعات استان بوده که با صدور کارت‌های خبرنگاری برطرف می‌شود.
 
زارع درباره مدت اعتبار این کارت‌ها در پایان بیان کرد: مدت اعتبار کارت‌های خبرنگاری یک‌سال بوده و در صورت ادامه فعالیت خبرنگاران، قابل تمدید است. 

  

دیدگاه شما در مورد : صدور کارت‌های خبرنگاری داخلی برای خبرنگاران مازندران

صدور کارت‌های خبرنگاری داخلی برای خبرنگاران مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر