صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
230 نماینده طی بیانیه‌ای؛

رسانه ملی با بزرگداشت 9 دی جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را رسوا کرد

230 نفر از نمایندگان مجلس با تأکید بر لزوم یادآوری ریشه‌های شبهه کودتای سال 88، تأکید کردند رسانه ملی با بزرگداشت یوم‌الله 9 دی،‌ جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را بیش از پیش رسوا کرد و توانست جلوه کوچکی از نماد وحدت ملی را به نمایش بگذارد.

کد خبر : 17211

تاریخ انتشار : 16/10/1393 - 20:05


رسانه ملی با بزرگداشت 9 دی جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را رسوا کرد

به گزارش خط امید بهشهر _230 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای از همه شخصیت‌ها، جریانات، رسانه‌ها و صداوسیما به دلیل گرامیداشت یوم‌الله 9 دی تقدیر و تشکر کردند.
 
متن کامل این بیانیه که ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

9 دی یوم اللهی است که ملت ایران با خلق این حماسه، پیام محمد(ص) را به جهانیان رساندند و ایستادگی بر سر اصول ملی و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی را به جهانیان یادآور شدند و با حضور چند ده میلیونی خود پیروی از آرمان‌های امام راحل(ره) و تبعیت از مقام معظم رهبری را به نمایش گذاشتند و ریشه فتنه را سوزاندند.

یادآوری هر ساله 9 دی و بزرگداشتی که حماسه ملی نه تنها تحقق مطالبه رهبری معظم انقلاب در زنده نگه داشتن این روز ملی است که در واقع از جمله تقویت بنیه دفاعی میهن اسلامی است.

بی شک دشمنان ملت ایران و فریب‌خوردگان فتنه‌گر داخلی در یادآوری این حماسه تاریخی و نقش بی‌بدیل مقام معظم رهبری در خنثی کردن فتنه 88 بیم دارند چرا که یادآوری ریشه‌های شبهه کودتای سال 88 سبب بیداری هر ساله نسل‌های مختلف جامعه و روشن شدن خط نفاق جدید خواهد شد.

ما نمایندگان امضا کننده این بیانیه ضمن تعظیم مجدد در برابر عظمت ملت بزرگ و بیدار ایران اسلامی که یوم‌الله 9 دی را خلق کردند، پایبندی خود را بر اصول مورد تأکید مردم در 9 دی سال 88 اعلام و با تأکید بر نگهبانی از خط قرمزی که رهبر معظم انقلاب درباره فتنه 88 تعیین نمودند،‌ نه تنها حصر سران فتنه را اقدامی قانونی می‌دانیم بلکه منتظریم تا قوه قضائیه بعد از اتمام مهلت شورای عالی امنیت ملی با قاطعیت نسبت به ظلم‌کنندگان بر حق ملت ایران و کسانی که به دنبال از بین بردن حق‌الناس در انتخابات سال 88 بودند، تصمیم‌گیری کند.

همچنین از تمام رسانه‌ها، نهادها و تشکل‌های مردمی و شخصیت‌هایی که با بزرگداشت یوم‌الله 9 دی بر تحقق مطالبات مردم و محاکمه سران فتنه تأکید نمودند، سپاسگزاریم. به ویژه از رسانه ملی تقدیر می‌کنیم که با برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده با تهیه میزگردها،‌ اخبار و گزارش‌های روشنگرایانه درباره فتنه 88 به مطالبه رهبری معظم انقلاب پاسخ درخوری داد که دور از شعارزدگی بود و عمق شعارهای 9 دی 88 که حرف اصلی ملت ایران بود را به نمایش گذاشت و جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را بیش از پیش رسوا کرد و با نمایش حضور چند ده میلیونی ایران اسلامی در 9 دی 88 توانست جلوه کوچکی از این نماد وحدت ملی را یادآور شود.


منبع : باشگاه خبرنگاران

 

  

دیدگاه شما در مورد : رسانه ملی با بزرگداشت 9 دی جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را رسوا کرد

رسانه ملی با بزرگداشت 9 دی جریان تفرقه‌انداز و دروغ‌گو را رسوا کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر