صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پس از 360 روز تایید شد

میزان پیشرفت کارخانه کمپوست بهشهر در ابهام

موضوعی که شهردار بهشهر در مصاحبه با ایرنا به آن اشاره کرد دقیقا همان نقد پایگاه اطلاع رسانی خط امید در یک سال گذشته بود، که امروز پس از گذشت 360 روز مهر تایید بر نقد این سایت خبری و تحلیلی زده است.

کد خبر : 17054

تاریخ انتشار : 14/10/1393 - 12:26


میزان پیشرفت کارخانه کمپوست بهشهر در ابهام

به گزارش خط امید، پروژه راه اندازی کارخانه کمپوست بهشهر با هدف حل معضل زباله شهرهای شرق مازندران علی الخصوص بهشهر در سال 87 با مشارکت 5 شهرداری بهشهر، خلیل‌شهر، رستمکلا، گلوگاه و نکا کلید خورد تا این شهرها را از دپوی غیر اصولی زباله و بوی بد آن نجات دهد.

 

محمد تقی نورزاد فرماندار بهشهر در تاریخ 27/09/1392 در مصاحبه با خبرنگار ایرنا در بهشهر برای بار چندم از پیشرفت بیش از 90 درصدی این پروژه خبر داد و گفت: ساختمان کارخانه کمپوست بهشهر با پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصد و صرف هزینه 50 میلیارد ریال، در انتظار خرید دستگاه همزن برای بهره برداری است.

 

حمید آزموده شهردار بهشهر نیز در اولین نشست شهرداران این شهرستان و کارشناسان استانداری در خصوص بررسی وضعیت کارخانه کمپوست که در تاریخ 25/01/1393 در شهرداری بهشهر برگزار شد گفت: " با خرید و نصب دستگاه ویندرو که انشاء الله تا پایان فصل اول اتفاق خواهد افتاد  کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه انتقال داده خواهد شد همچنین با شروع پروژه تله کابین تعجیل در این موضوع مهم تر می شود ."

 

پایگاه اطلاع رسانی خط امید نیز در مطلبی با " عنوان طلای کثیف تهدیدی برای مردم بهشهر" به بررسی وضعیت معدن زباله بهشهر و دپوی زباله در ورودی این شهرستان پرداخت و در یکی از بند‌های این خبر به وضعیت مبهم کارخانه کمپوست زباله، اشاره کرد.

 

در این مطلب، میزان پیشرفت این کارخانه را دارای ابهام دانسته چراکه فرماندار بهشهر درصد پیشرفت آن را 90 درصد اعلام کرده در صورتی که یکی از اعضای شورای شهر بهشهر در گفتگو با خط امید این پیشرفت را به دلیل عدم احداث ساختمان اداری، محوطه سازی، جاده دسترسی و ... بیشتر از 60 درصد نمی داند.

 

پس از انتشار این مطلب در خروجی همین سایت روابط عمومی شهرداری بهشهر مانند همیشه با ارسال جوابیه نظر نویسنده مبنی بر مبهم بودن درصد پیشرفت این کارخانه را رد کرد که در زیر متن جوابیه شهرداری را می خوانید:

" باید توضیح داد که پیشرفت کارخانه کمپوست از حیث ابنیه 90%  و با ساخت بخش اداری ،سالن پذیرایی و مکان استراحت کارگران به اتمام  خواهد رسید اما بخش اصلی، نصب قطعات مکانیکی کارخانه کمپوست بوده  که با خرید دستگاه ویندرو و یا همزن که قیمت نهایی آن 18 میلیارد ریال تاکنون عنوان گردیده سهم شهرداری  50% از قیمت اعلام شده دولت میباشد که مطمئنا از توان شهرداری خارج خواهد بود اما گفتنی است با نصب این قطعه مکانیکی کارکارخانه کمپوست آغاز خواهد شد."

 

اما امروز پس از گذشت 360 روز از ارسال جوابیه شهرداری بهشهر در خصوص کارخانه فوق شهردار بهشهر در مصاحبه با خبرنگار ایرنا به آماده نبودن زیرساخت‌های این کارخانه اشاره کرده که به نوعی تایید نقد سال گذشته سایت خط امید در خصوص مبهم بودن میزان پیشرفت این کارخانه است.

 

شهردار بهشهر در این مصاحبه به فرایند تکمیل کارخانه کمپوست بهشهر اشاره کرد و گفت : برخی زیرساخت‌ها مانند مکان دقیق رجکتی( برگشتی) زباله، نداشتن فضای کافی برای دپوی زباله، جاده دسترسی به این کارخانه و ... آماده نیست.

 

موضوعی که شهردار بهشهر در مصاحبه با ایرنا به آن اشاره کرد دقیقا همان نقد پایگاه اطلاع رسانی خط امید در یک سال گذشته بود که متاسفانه روابط عمومی این شهرداری با اطمینان کامل با انتشار جوابیه ایی این نقد را رد کرد، اما امروز شهردار بهشهر پس از گذشت 360 روز مهر تایید بر نقد این سایت خبری و تحلیلی زده است. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 14 دی 1393 - 23:55
  بهشهرانه

  من که فکر کنم قراره تله کابین و کارخانه کمپوست باهم افتتاح بشه .چقدر عجله میکنید .آشغالا که جای دوری نمیرن.دقت کن، بوش میاد. گفتی کمپوست یاد اون کرم ها بخیر.

  8 1
دیدگاه شما در مورد : میزان پیشرفت کارخانه کمپوست بهشهر در ابهام

میزان پیشرفت کارخانه کمپوست بهشهر در ابهام

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر