صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازگشت دوباره قلیان به سفره‌خانه‌های سنتی مازندران

آنچه که پس از چند ماه مشاهد می‌شود، فعالیت مجدد قلیان‎سراها در مرکز و نقاط دیگر استان است، ابتدا برخی از مراکز به صورت چراغ‌خاموش و در روزهای اخیر به صورت علنی در حال عرضه قلیان هستند و ظاهراً هیچ مرجعی هم واکنشی نسبت به این موضوع نشان نمی‌دهد.

کد خبر : 16986

تاریخ انتشار : 13/10/1393 - 11:38


بازگشت دوباره قلیان به سفره‌خانه‌های سنتی مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ طرح جمع‌آوری قلیان از سفره‌خانه‌های سنتی مازندران از ماه رمضان امسال با ورود دادستانی و همچنین تلاش‎های نیروی انتظامی به صورت جدی در سراسر استان انجام شد.

در ابتدا، مخالفت‌هایی از جانب عرضه‌کنندگان قلیان با تجمع جلوی فرمانداری ساری شکل گرفت و یکی از نمایندگان مجلس هم در راستای حمایت از فعالیت قلیان‌سراها در تریبون نماز جمعه سخن گفت، برخی رسانه‌ها هم حمایت از فعالیت قلیان‎سراها کردند ولی تعداد زیادی از رسانه‌ها به حمایت از اجرای این طرح پرداختند.

مسئولان نیز بارها در مصاحبه‌ها از اجرای این طرح ابراز خرسندی کرده و علت اجرایی کردن آن را درخواست‌های مردمی اعلام کردند.

اما آنچه که پس از چند ماه مشاهد می‌شود، فعالیت مجدد قلیان‎سراها در مرکز و نقاط دیگر استان است، ابتدا برخی از مراکز به صورت چراغ‌خاموش و در روزهای اخیر به صورت علنی در حال عرضه قلیان هستند و ظاهراً هیچ مرجعی هم واکنشی نسبت به این موضوع نشان نمی‌دهد.

به نظر می‌رسد عدم برخورد قاطع و یک بام و دوهوایی در اجرایی کردن این طرح منجر به بازگشت مجدد قلیان به سفره‌خانه‌های سنتی مازندران شده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : بازگشت دوباره قلیان به سفره‌خانه‌های سنتی مازندران

بازگشت دوباره قلیان به سفره‌خانه‌های سنتی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر