صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

غایب بزرگ مراسمات 9 دی در مازندران، مسئولان و دولتمردان بودند/فتنه؛ پروژه‌ای 20 ساله برای براندازی رنگین نظام اسلامی

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: این مورد در استان ولایی با مردمانی ایثارگر و همیشه در صحنه به‌هیچ‌وجه قابل قبول و توجیه نیست و مردم قضاوت‌کنندگان غیرتمند و با حافظه‌ای هستند.

کد خبر : 16923

تاریخ انتشار : 11/10/1393 - 10:37


غایب بزرگ مراسمات 9 دی در مازندران، مسئولان و دولتمردان بودند/فتنه؛ پروژه‌ای 20 ساله برای براندازی رنگین نظام اسلامی

به گزارش خط امید بهشهر _ سردار محمدحسین بابایی،با بیان اینکه استکبار جهانی بعد از شکست مفتضحانه در جنگ تحمیلی علیه ایران اقدام به طراحی فتنه‌ای 10 ساله برای سال 78 بوده است، اظهار داشت: بعد از شکست در سال 78 با توجه به اینکه دشمن هیچ‌وقت دست از دشمنی‌اش نمی‌کشد، اقدام به طراحی سناریویی بسیار خطرناک‎تر و پیچیده‎تر برای سال 88، با هدف براندازی نظام اسلامی به دست عده‌ای خواص بی‌بصیرت و فریب‌خورده از طریق انقلاب رنگی و مخملی بود.

وی فتنه سال 88 را طراحی‌شده نظام سلطه جهانی علیه نظام اسلامی با استفاده از تجربه فتنه سال 78 دانست که با فریب عده‌ای از خواص بی‌بصیرت و تشنگان قدرت و اشرافیت با اسم رمز تقلب در انتخابات انجام شد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران شکست فتنه رنگین را ناشی از هوشیاری عالمانه رهبر معظم انقلاب و وفاداری ملت ایران نسبت به ارزش‌های انقلاب اسلامی و میراث گرانقدر شهدا ذکر کرد و بیان داشت: سناریوی فتنه 88 با همه پیچیدگی‌هایش که سال‌ها طول می‌کشد تا از آن رمزگشایی شود، با حماسه 9 دی به صورت نماد بیداری و مقاومت ملت بزرگ ایران در دفاع از دستاوردهای انقلاب و نقطه عطفی برای تکرار هر ساله این هوشیاری و تجدید میثاق با ولایت و امامت درآمده است.

بابایی با اشاره به قانون‌شکنی و تجاهل سران فتنه نسبت به قواعد دموکراسی و عدم تمکین آنها در قبال ساز و کارهای قانونی درون نظام اسلامی، توسل به اغتشاش و آشوب‌افروزی آنان را از مصادیق خروج علیه از نظام دانست و اضافه کرد: اگر در دل سران فتنه کوچک‌ترین دغدغه حفظ و تعالی نظام اسلامی وجود داشت، نمی‌بایست به بهانه تقلب ادعایی و واهی که حتی از ذکر یک مورد آن عاجز مانده بودند، امنیت و موجودیت نظام اسلامی را به مخاطره می‌افکندند.

وی ملت ایران را حماسه‌ساز و مردمی الهی و ولایی توصیف کرد و یادآور شد: رسالت بزرگ برای همه دلسوزان و معتقدان به ایران سرفراز، روشنگری ابعاد و زوایای فتنه و علل لغزش و سقوط خواص در هر سال و در آستانه 9 دی است که این پاسداشت به‌معنی مصون‌سازی انقلاب از تکرار تاریخ تلخ فتنه سال 78 و 88 و انتقال این آگاهی به نسل جوان است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه 9 دی همچون واقعه غدیر موجب یأس دشمنان ملت ایران و سرخوردگی عوامل داخلی‌شان شد، اذعان داشت: آنان که سر در گرو ارزش‌های انقلاب و وصایای امام (ره) را دارند، باید هر سال شکوهمندتر از سال قبل حماسه 9 دی را مورد تحلیل و تجلیل قرار دهند، چرا که 9 دی به عنوان یک معیار و ملاک و فتنه به عنوان خط قرمز نظام و رهبری است.

بابایی در پایان گفت: حرکت 9 دی برآمده از جوشش درونی ایمان و اعتقاد مردم به نظام و ولایت است و مردم‌سالاری مورد ادعای مسئولان و دولتمردان باید در قالب همراهی با آنان در غم و شادی و حماسه‌آفرینی‌های‌شان به چشم آید نه آن که در 9 دی و مراسم‌های امسال مردم، غایب بزرگ مسئولان و دولتمردان بوده باشند که این مورد در استان ولایی با مردمانی ایثارگر و همیشه در صحنه به‌هیچ‌وجه قابل قبول و توجیه نیست و مردم قضاوت‌کنندگان غیرتمند و با حافظه‌ای هستند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : غایب بزرگ مراسمات 9 دی در مازندران، مسئولان و دولتمردان بودند/فتنه؛ پروژه‌ای 20 ساله برای براندازی رنگین نظام اسلامی

غایب بزرگ مراسمات 9 دی در مازندران، مسئولان و دولتمردان بودند/فتنه؛ پروژه‌ای 20 ساله برای براندازی رنگین نظام اسلامی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر