صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/در سایه چشم پوشی مسئولین؛

تجمع دوباره موتور سواران در جاده زاغمرز بهشهر / تصاویر

جاده دریای زاغمرز بهشهر دوباره شاهد تجمع موتورسواران نمایشی در این جاده شد.

کد خبر : 1691

تاریخ انتشار : 30/04/1392 - 11:44


تجمع دوباره موتور سواران در جاده زاغمرز بهشهر / تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خط امید،این موتور سواران با موتور هایی اقدام به حرکات نمایشی خطرناک کردند که اکثرا موتور های غیر استاندارد بوده است.

گفتنی است این حرکات نمایشی مردم عادی را به این جاده کشانده که برای تماشای این حرکات در اطراف جاده تجمع می کنند که فضای بسیار خطرناکی را به وجود می آورد.
متاسفانه با توجه به وجود بندر گمرکی امیر آباد و تردد وسایل نقلیه سنگین و استاندارد نبودن جاده زاغمرز بهشهر که چندین سال است مسئولین وعده تعریض و استاندارد سازی آن را داده اند و همچنین فصل کشاورزی که ادوات کشاورزی بسیاری از این جاده عبور می کنند شرایط را بحرانی تر می کند.

نکته قابل توجه حضور مامورین نیروی انتظامی در محل تجمع می باشد که نه تنها از این تجمع جلوگیری به عمل نیامد بلکه در یکی از عکس هایی که در سایت های دیگر منتشر شده بود مامورین و سربازان نیروی انتظامی اقدام به گرفتن عکس یادگاری با موتور سواران کرده اند.

به گزارش خط امید چندی پیش مسئولین شهرستان بهشهر اعلام کرده بودند موتورسوارانی که در این جاده تجمع می کردند ساماندهی شده اند و و دو پیست موتور سواری در اختیار آنان قرار گرفته است،اما چندی است که شاهد تجمع دوباره این موتور سواران در این جاده هستیم.
 
البته با توجه به اینکه نگاه مدیران ارشد این شهر به امر ورزش جوانان مانند دیگر مسائل تنگ می باشد امیدواریم که این موضوع را هرچه سریعتر پیگیری کنند تا دوباره شاهد انتشار اخبار حوادث در این جاده و این بخش نباشیم.

به اطلاع مخاطبان محترم پایگاه اطلاع رسانی خط امید می رسانیم که در بررسی ها آینده به پروژه های نیمه کاره و مشکلات شهری بهشهر خواهیم پرداخت لذا از شما مخاطبین محترم درخواست می شود مشکلات شهر خودرا بین نمایید تا به گوش مسئولین محترم شهرستان برسد.

خط امید

 

 

 

 

 

 

 

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 30 تیر 1392 - 19:37
  مصطفی

  سلام خوب این جوونا دنبال تفریح هستند چرا به این جوونا نمیرسن؟ جاده رستمکلا به بندر امیر آباد چندین ساله که قراره افتتاح بشه خوب وقتی نمی تونن چرا ادعا می کنند؟از مسئولین بپرسید که چرا این جاده تموم نمیشه؟

  4 0
دیدگاه شما در مورد : تجمع دوباره موتور سواران در جاده زاغمرز بهشهر / تصاویر

تجمع دوباره موتور سواران در جاده زاغمرز بهشهر / تصاویر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر