صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وقتی منافع ملی فدای منافع حزبی می شود

غیبت معنادار برخی مسئولین شهرستان در بزرگداشت 9 دی

شاید بدلیل همین تفکر باشد که متاسفانه عده‌ای از مسئولین منویات حزبی و دولتی را بر انجام وظیفه ی خود نسبت به نظام اسلامی ترجیح می دهند.

کد خبر : 16878

تاریخ انتشار : 10/10/1393 - 11:36


غیبت معنادار برخی مسئولین شهرستان در بزرگداشت 9 دی

به گزارش خط امید بهشهر، نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان به عنوان هدیه‌ای الهی در نتیجه‌ی از جان گذشتگی و تبعیت از ولی حق، به مردم ایران است که امروز حفظ آن به فرموده ی امام راحل اوجب واجبات است.

 

از جمله مفاهیم مهمی که باید مورد توجه مسئولین محترم باشد این است که در چهار چوب همین نظام اسلامی است که منصب‌های دولتی و مقام های سازمانی معنا پیدا می کنند؛ به عبارتی شهردار بودن فرماندار یا نماینده و یا رئیس اداره ای بودن به خودی خود ارزشی ندارد بلکه به جهت انتصاب آن مسئولیت به نظام جمهوری اسلامی و فرصت خدمت به مردم است که به آن ارزش می دهد.

 

متاسفانه عده ای از مسئولین در کشور و به تبع آن در شهرستان بهشهر، کسب موقعیت خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی را از دولت مطبوع خود می دانند؛ حال آنکه همان دولت هم به برکت اصل نظام اسلامی فرصت 4ساله خدمت را از مردم کسب کرده است.  

 

شاید بدلیل همین تفکر باشد که متاسفانه عده‌ای از مسئولین منویات حزبی و دولتی را بر انجام وظیفه‌ی خود نسبت به نظام اسلامی ترجیح می دهند.

 

روزهایی که گذشت، ایام بزرگداشت یوم الله 9 دی بود؛ روزی که کاسه ی صبر ملت ایران نسبت به فتنه و فتنه گران لبریز شد و با خروش میلیونی خود بار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه اعلام نمودند تا دشمنان قسم خورده‌ی خود را که در آن ایام در شادی بسر می بردند ناکام گذارند.

 

اما متاسفانه برخلاف انتظار شاهد بایکوت شدن این موضوع توسط مسئولین بهشهر و برخی از شهرهای مجاور بودیم تا جایی که برخی از آنها حتی حاضر به نصب یک بنر یا پارچه نوشته در بزرگداشت آن روز نشدند.

 

البته به همان دلیلی که در بالا اشاره شد، برخی از مسئولین شاید توجیحاتی برای خود چیده باشند اما در بین همه‌ی آنها جای خالی منتخبین مردم در شورای شهر و حتی آقای نورزاد فرماندار بهشهر به عنوان عالی ترین مقام سیاسی ـ اجرایی شهرستان که سابقه ایی انقلابی و حتی اسارت در زندان‌های رژیم بعث را هم دارد بیشتر جلب توجه می کرد.

 

همچنین باید فرماندار گلوگاه را به لیست مسئولین بهشهری اضافه کرد تا جایی که حتی فرماندار گلوگاه در مراسم کلنگ زنی خیابان مهم "9دی" آن شهر حاضر نشد.

 

با توجه به سابقه درخشانی که در کارنامه این عزیزان است شاید این غیبت هماهنگ را بتوان به سیاست های مدیران بالادستی نسبت داد! 

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 10 دی 1393 - 15:36
  بهشهرانه

  آقای محترم خط امید. ازشما بعیده ازقدیم قدیما یادگرفتیم حرف پدرمونو گوش کنیم.حتما باباشون ( ! ) اجازه نداده که نیومدن دیگه. باباشونو که میشناسی؟ همومنی که اگه بی اجازه بیان بیرونشون میکنه .اونا هم صندلی که بابا خریده رو خیلی دوست دارن.

  12 0
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 18 دی 1393 - 12:13
  reza

  از اثرات دوست داشتن میز و ....برای مسئولین بویژه فرماندار بهشهر هست که با این کارها بتونه چند صباحی بیشتر بمونه ،غافل از اینکه با اینکار خود تمام دوستانی که از ایشان به عنوان یک اصولگرای حامی ولایت ،پشتیبانی کرده اند را زیر سوال برده است.آقای فرماندار از اول هم باید میدونستی که مال این دولت نیستی یا اینکه با این جریان و طرز فکر بودی و خودت را تو اون دولت جازدی.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : غیبت معنادار برخی مسئولین شهرستان در بزرگداشت 9 دی

غیبت معنادار برخی مسئولین شهرستان در بزرگداشت 9 دی

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر