صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه‌ مازندران خبر داد

نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در مازندران

دبیر اجرایی نخستین جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی دانشگاه‌های منطقه‌ سه کشور گفت: نخستین جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی دانشگاه‌های منطقه ۳ کشور، بهمن‌ماه امسال به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.

کد خبر : 16877

تاریخ انتشار : 10/10/1393 - 11:37


نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ محمود دیانی اظهار داشت: با پیشنهاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این معاونت به ‌منظور فراهم‌کردن فرصتی برای تبادل تجربیات و آشنایی دانشجویان با دستاوردهای روزنامه‌نگاری در حوزه‌ نشریات دانشجویی سایر دانشگاه‌ها، نخستین جشنواره‌ نشریات دانشجویی دانشگاه‌های منطقه‌ سه کشور شامل استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی را برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش آثار، نشریات و بخش ویژه برگزار می‌شود، افزود: هیئت ‌داوران، جایزه ویژه خود را به آثاری خواهد‌داد که پیرامون موضوعات اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی یا فرهنگ و حقوق شهروندی نوشته شده باشند.

دبیر اجرایی نخستین جشنوار‌ه‌ نشریات دانشجویی دانشگاه‌های منطقه‌ سه کشور، برپایی نمایشگاه نشریات دانشجویی را از جمله برنامه‌های این جشنواره عنوان و تصریح کرد: در این نمایشگاه دانشگاه‌های شرکت کننده در جشنواره، غرفه‌هایی را جهت ارایه‌ نشریات دانشجویی خود برپا می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌مازندران، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور استادان مجرب در زمینه‌های حقوق مطبوعات، گرافیک و صفحه‌آرایی، خبرنویسی و آیین نگارش مطبوعات را از دیگر برنامه‌های این جشنواره ذکر کرد.

دیانی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره منتشرشده است، خاطرنشان کرد: آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شوند که از ابتدای فروردین ماه سال ۹۲ تا پایان آذرماه سال ۹۳ چاپ‌ شده باشند.


منبع : روابط عمومی دانشگاه

 

  

دیدگاه شما در مورد : نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در مازندران

نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر