صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شکارچی قاتل در یک کلبه جنگلی در جنگل‌های مازندران به دام افتاد

مدت‌ها بود که با همسرم اختلاف داشتم تا جایی که قصد جدایی از یکدیگر را داشتیم، این اختلافات به خانواده‌ها کشیده شده بود و با آنها هم درگیری داشتیم.

کد خبر : 16876

تاریخ انتشار : 10/10/1393 - 11:35


شکارچی قاتل در یک کلبه جنگلی در جنگل‌های مازندران به دام افتاد

به گزارش خط امید بهشهر _ اختلافات خانوادگی باعث شد تا مرد شکارچی با شلیک به ۲ برادرزنش، جنایتی هولناک را رقم بزند، در جریان این تیراندازی یکی از برادرها به قتل رسید و دیگری راهی بیمارستان شد.

شامگاه 30 آذرماه سال‌جاری اهالی یکی از روستاهای استان گلستان با پلیس تماس گرفتند و خبر از درگیری خانوادگی دادند.

به‌دنبال این تماس تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند، در بررسی‌های اولیه مشخص شد که 2 برادر در درگیری هدف شلیک گلوله قرار گرفته‌اند.

یکی از آنها بر اثر شدت جراحات به کام مرگ رفته بود و دیگری توسط اهالی روستا به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفته بود، در ادامه تحقیقات مشخص شد که قاتل کسی جز داماد خانواده نیست که بعد از شلیک به سمت 2 برادرزنش از محل متواری شده بود.

براساس گفته‌های اهالی روستا، مرد مسلح از مدتی قبل با همسرش و خانواده وی دچار اختلاف شده بود تا جایی که زن و مرد قصد جدایی از یکدیگر را داشتند.

شاهدان می‌گفتند که داماد خانواده بعد از شلیک به 2 برادرزنش به سرعت از روستا گریخته است.

با اطلاعات به‌دست آمده، گروهی از مأموران پلیس آگاهی استان گلستان بررسی‌های خود را برای دستگیری عامل این جنایت مسلحانه آغاز کردند.

ردیابی‌ها و اقدامات اطلاعاتی همچنان ادامه داشت تا اینکه مخفیگاه قاتل فراری در کمتر از 12ساعت شناسایی شد.

آنچه مسلم بود وی بعد از جنایت به یکی از روستاهای استان مازندران رفته و در یک کلبه جنگلی مخفی شده بود.

با این اطلاعات کارآگاهان راهی مخفیگاه مورد نظر شدند و قاتل فراری را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

این مرد جوان بعد از دستگیری به اداره آگاهی استان گلستان منتقل شد و در بازجویی‌ها به شلیک مرگبار اعتراف کرد.

وی گفت: مدت‌ها بود که با همسرم اختلاف داشتم تا جایی که قصد جدایی از یکدیگر را داشتیم، این اختلافات به خانواده‌ها کشیده شده بود و با آنها هم درگیری داشتیم، غروب روز حادثه وقتی از محل کارم به خانه برگشتم 2 برادرزنم را مقابل خانه‌ام دیدم، با دیدن آنها بسیار عصبانی شدم، با آنها بحثم شد و باز هم ماجرای اختلافات من با همسرم به میان کشیده شد.

بعد از درگیری درحالی‌که به‌شدت عصبانی بودم به داخل خانه‌ام رفتم و از آنجا اسلحه شکاری را برداشتم، سلاح شکاری را از مدت‌ها قبل خریده بودم و از وقتی مجوز گرفته بودم، از آن برای شکار استفاده می‌کردم، به سمت برادران همسرم نشانه رفتم و شلیک کردم، بعد از آن به سرعت از محل متواری شدم و شبانه به سمت استان مازندران رفتم.

وی ادامه داد: در آنجا به کلبه‌ای جنگلی در یکی از روستاها رفتم و قصد داشتم به جای امنی بروم و زندگی مخفیانه‌ای را شروع کنم اما گیر افتادم.


منبع : همشهری

 

  

دیدگاه شما در مورد : شکارچی قاتل در یک کلبه جنگلی در جنگل‌های مازندران به دام افتاد

شکارچی قاتل در یک کلبه جنگلی در جنگل‌های مازندران به دام افتاد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر