صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه بهشهر

اقیانوس عظیم 9دی دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد

فرمانده سپاه بهشهر با بیان اینکه ملت ایران هرکجا که لازم است صبر انقلابی پیشه می کند، افزود: اما هروقت نیاز به حضور در صحنه باشد همانند حماسه ماندگار 9 دی، اقیانوس عظیمی به راه می اندازد که همه دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب می سازد.

کد خبر : 16870

تاریخ انتشار : 10/10/1393 - 10:10


اقیانوس عظیم 9دی دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد

علی نجفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خط امید بهشهر گفت: حضور پر شکوه مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی، سند گویای رویش‌ها انقلاب اسلامی و پیوند ناگسستنی ملت ایران با نظام اسلامی است.

 

وی اظهار داشت: در این روزکه به فرموده مقام معظم رهبری " روز تجلی قدرت خدا بود " قدرت انقلاب اسلامی عظمت بیشتری یافت و دشمنان با ناامیدی این حضور انقلابی را تایید و به نفس افتادن فتنه و فتنه گران اعتراف کردند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهشهر گفت: هوشیاری و بصیرت ملی 9دی ماه که با رهنمودهای مقام معظم رهبری حاصل شد، به عنوان یک پدیده بی بدیل باید مورد مطالعه قرار گیرد. بصیرت مردم مسلمان یران، عامل اصلی و مهم حفظ انقلاب و مانع اساسی دشمنان ملت در دستیابی به اهداف شیطانی آنها است.

 

سرهنگ نجفی با بیان اینکه ملت ایران هرکجا که لازم است صبر انقلابی پیشه می کند، افزود: اما هروقت نیاز به حضور در صحنه باشد همانند حماسه ماندگار 9 دی، اقیانوس عظیمی به راه می اندازد که همه دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب می سازد.

 

وی در پاسخ به این سوال که علت حضور گسترده‌ی مردم در روز 9 دی چه بود تصریح کرد: با توجه به اینکه حضور گسترده مردمی از همه ی اقشار و گرایش‌ها در 9دی می توان نتیجه گرفت که زمینه‌های شکل گیری این حماسه ریشه در اعتقادات مردم، باورهای مردم به اصل نظام جمهوری اسلامی روحیه بیگانه ستیزی و استقلال طلبی آن‌ها از یک سو و مدیریت هوشمندانه رهبر انقلاب از سوی دیگر است.

 

نجفی افزود: مردم در جریان فتنه 88 به این نتیجه رسیدند که ماهیت فتنه در مقابل باورهای اصیل و مقدسات آنها است، این نتیجه زمانی بارز شد که در روز عاشورا مقدسات این ملت مورد هتک حرمت فتنه گران قرار گرفت.

 

فرمانده سپاه بهشهر با اشاره به حساس بودن مردم ایران نسبت به استقلال کشور و دخالت بیگانگان در امور داخلی خود بیان داشت: در واقع روح عزت طلبانه و انقلابی ملت ایران در تاریخ نشان داده است که هرجا پای بیگانگان به امور داخلی شان باز می شود واکنش شدیدی نشان می دهند. مردم در جریان فتنه به روشنی دریافتند که برنامه ریزی و هدایت فتنه در دستان سلطه است و حرکت فتنه 88 در امتداد توطئه‌های شوم استکبار در سال‌های انقلاب است.

 

سرهنگ نجفی اظهار داشت: اصل نظام اسلامی در نزد مردم دستاورد خون شهدای این مرز و بوم است و حفظ آن به معنای حفظ هزینه‌های مادی و معنوی است که در این راه پرداخته شده است. از این رو ملت در جریان چند ماه آشوب‌های فتنه 88 به فهم و برداشت درست رسیدند که بازیگران فتنه اصل را نشانه گرفته و در صورت موفقیت دستاورد حیاتی آنان در معرض نابودی و زوال قرار می گیرد.

 

نجفی در پاسخ به سوال نسبت حماسه 9 دی با دلدادگی مردم به ولایت  گفت : ملت ایران دلداده آرمان‌ها و اندیشه‌های حضرت امام بوده و هستند آنها اندیشه و راه امام راحل را راه نجات خود نه تنها از استبداد شاهنشاهی بلکه استبداد و روشنگری و استبداد جهانی و آزادی از یوق نظام سلطه می دانند و هر نوع تعرضی به امام راحل به معنای تعرض به آرمان‌های آنها است.

 

ولایت محوری و ولایت داری مردم ریشه در اعتقادات و باورهای مذهبی آنها دارد مردم با تجربه تاریخی خود به این نتیجه رسیده‌اند که اگر پشتیبان ولایت باشند به مملکت آنها ضربه نمی خورد آنها پیروی از ولایت فقیه را پیروی از ولایت معصومین (ع) می دانند لذا با نگاه به جهت گیری‌های رهبری واکنش خود را با جریان فتنه تنظیم کردند و در نهایت 9 در را آفریدند. 

 

  

برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 10 دی 1393 - 15:38
  بهشهرانه

  به این میگن فرمانده جنگ نرم.خدا حفظش کنه

  7 0
 • پاسخ به نظر سه شنبه 16 دی 1393 - 11:03
  ناشناس

  با تشکر از فرمانده سپاه بهشهر ،ای کاش خدا قدری این بینش را به مسئولین سیاسی (بخصوص فرماندار بهشهر) میداد تا در جلسه بزرگداشت 9 دی شرکت میکردند.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : اقیانوس عظیم 9دی دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد

اقیانوس عظیم 9دی دسیسه‌های استکبار جهانی را نقش بر آب کرد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر