صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده چالوس، نوشهر و کلاردشت:

بعد از سخنرانی رهبری هر کس که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد

قاسم احمدی لاشکی گفت: در انتخابات سال 88 هر کس بر اساس سلیقه خودش به یکی از نامزدهایی که مورد تأیید شورای نگهبان بودند، رأی داد و این هیچ ایرادی ندارد، اما اعتراضات بعد از انتخابات باید بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری تمام می‌شد، و هر کسی که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد.

کد خبر : 16828

تاریخ انتشار : 09/10/1393 - 12:54


بعد از سخنرانی رهبری هر کس که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی اظهار داشت: 9 دی مظهر ولایت پذیری مردم ایران است و نشان می‌دهد که اگر احساس کنند نظام و کشور و ولایت با تهدیدی روبرو است، با هر دیدگاه و اعتقادی که باشند، همه هستی خود را می‌گذارند.

وی با بیان اینکه این روز عامل وحدت و یکپارچگی ملت ایران است، افزود: ملت بزرگ ایران در این روز ثابت کردند که در سخت‌ترین شرایط هم تابع امر ولایت هستند و شاید اگر همین مردم در صدر اسلام و در دوران امام علی (ع) بودند، ایشان این همه مظلوم باقی نمی‌ماندند، مردم با حضور پرشور خود درس بزرگی به همه دشمنان چه داخلی و چه خارجی دادند.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس ادامه داد: ملت ایران همواره تابع ولایت بوده و هست، برخورد با سران فتنه هم بر عهده دستگاه‌های مختلف قضایی کشور است و مطمئناً مقام معظم رهبری در این مورد نظراتی دارند که در حال اجرا است و هرگونه مجازاتی در این مورد با هماهنگی رهبر انقلاب انجام می‌شود.

احمدی لاشکی بیان کرد: در انتخابات سال 88 هر کس بر اساس سلیقه خودش به یکی از نامزدهایی که مورد تأیید شورای نگهبان بودند، رأی داد و این هیچ ایرادی ندارد، اما اعتراضات بعد از انتخابات باید بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری تمام می‌شد، و هر کسی که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: قطعاً بین اصلاح‌‍‌طلبان و فتنه‌گران مرز وجود دارد، تعداد زیادی از آنها هم به آقایان موسوی و کروبی رای دادند، اما این دلیلی برای فتنه‌گر دانستن آنها نیست، نمی‌توان عده‌ای از طرفداران یک نامزد یا حزب خاص را فتنه‌گر دانست، چون بسیاری از افراد با توجه به دیدگاه‌های خود به یکی از نامزدها رأی دادند، اما زمانی که احساس کردند مصالح مملکت به خطر افتاده‌است، از مواضع خود کوتاه آمدند.


منبع : چالوس آنلاین

 

  

دیدگاه شما در مورد : بعد از سخنرانی رهبری هر کس که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد

بعد از سخنرانی رهبری هر کس که نتیجه را نپذیرفت باید پاسخگو باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر