صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه ناحیه ساری:

کسانی که فتنه88 را طراحی کردند شناختی از مردم ایران نداشتند

فرمانده سپاه ناحیه ساری با اشاره به نقش خواص در فتنه 88، گفت: کسانی که فتنه 88 را طراحی کردند شناختی از مردم ایران نداشتند.

کد خبر : 16785

تاریخ انتشار : 08/10/1393 - 13:02


کسانی که فتنه88 را طراحی کردند شناختی از مردم ایران نداشتند

به گزارش خط امید بهشهر _ غلامرضاشریعتی در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: سال 88 حادثه بسیار بزرگی در تاریخ انقلاب اتفاق افتاد و آن حضور یکپارچه آحاد علاقمندان به انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در 9دی بود، این حضور یادآور حضور غیرتمندانه تمام مردم در تظاهرات بهمن 57 بود که با اشتیاق فراوان برای سرنگنونی طاغوت به میدان آمدند منتهی در این حضور مردم به دنبال براندازی فتنه بودند که اساس انقلاب را نشانه گرفته بود این حضور نشان داد آرمان‌های امام و شهیدان همچنان در این کشور زنده است.

وی با اشاره به برنامه ریزی‌های دشمنان برای حوادث بعد انتخابات، گفت: اساس فتنه با برنامه ریزی دقیق اتفاق افتاد که بهانه اش تقلب در انتخابات بود بعدها که ابعاد فتنه روشن شد، اقدامات فتنه‌گران تا قبل 9دی را نشان داد که بهانه تقلب یک موضوع ابتدایی برای رویارویی با انقلاب بود، کینه نهفته در دل فتنه‌گران بعد از پیروزی انقلاب و عقده‌های آنان باعث شد این حادثه بزرگ بوجود آید.

فرمانده سپاه ساری با برجسته خواندن نقش خواص در فتنه88، گفت: پیاده نظام فتنه‌گران با دستور خواص به عرصه خیابان‌ها آمدند و لذا جسارت آنان به قرآن و اماکن مذهبی و ارزش‌های انقلاب نشان داد که فتنه‌گران و خواص بالای سر آنان نه به دنبال احقاق حق در انتخابات بلکه برای ضربه زدن به پایه های انقلاب در خیابان ها ظاهر شدند.

وی در ادامه گفت: یقینا سران فتنه در روشن کردن آتش فتنه موثر بودند چون به تحریک آنان سایر عناصر دسته چندم پا به کار آمدند حضور اعضای نزدیک به آقایان و گاه خود خواص در اعتراضات خیابانی نشان‌دهنده نقش پررنگ آنان در ایجاد تشنج و اغتشاش‌گری بود.

شریعتی با اشاره به محاکمه سران فتنه، گفت: هرکس در چارچوب جمهوری اسلامی وجود دارد در مقابل قانون و اعمال و رفتارش مسئول است، هیچکس از دایره قانون خارج نیست، فتنه گران خسارات جبران ناپذیری هم از نظر معنوی و هم مادی وارد کردند. در قوانین جزایی کشور مجازات عاملان قتل، جراحت و تخریب اموال عمومی روشن و مشخص است.

وی با نادان خواندن دشمنان در شناخت مردم ایران، گفت: کسانی که طراحی فتنه را انجام دادند مردم را نشناختند، مردم ما چند ویژگی اساسی دارند که ایمان مستحکم بر مبانی انقلاب و اصل ولایت فقیه و تبعیت از ایشان اموری بود که فتنه گران درک نکردند و دچار اشتباه شدند.


منبع : بشارت نیوز

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 08 دی 1393 - 21:59
  بهشهرانه

  از مواضع محکم واندیشمندانه این فرمانده عزیز متشکریم .افتخار همه بهشهریها هستن.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : کسانی که فتنه88 را طراحی کردند شناختی از مردم ایران نداشتند

کسانی که فتنه88 را طراحی کردند شناختی از مردم ایران نداشتند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر