صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی / کاملی خبر داد:

مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم در بهشهر برگزار می شود

كارشناس اداره تبليغات اسلامي بهشهرگفت : مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم مراكز و خانه‌های قرآنی در بهشهر برگزار می شود.

کد خبر : 1678

تاریخ انتشار : 29/04/1392 - 13:35


مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم در بهشهر برگزار می شود

سيد محمد كاملي كارشناس قرآني اين اداره روز شنبه 29 تير ماه در گفت و گو با خبرنگار خط اميد در بهشهر، ضمن بيان اهميت برگزاری برنامه‌های قرآنی در ماه رمضان، بر لزوم استفاده از ظرفيت‌های قرآنی در اين ماه تأكيد كرد.
وی برنامه‌های قرآنی مؤسسات و خانه‌های قرآنی ـ مردمی ويژه ماه رمضان در بهشهر را تشريح كرد و افزود: برگزاری مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم همراه با آشنايی با محتوای كلی هر جزء و برگزاری مسابقات و اعطا‌ جوايز ، اجرای كلاس‌های‌ آموزش روخوانی، روان‌خوانی، فصيح‌خوانی، مفاهيم و تجويد توسط مؤسسات و خانه‌های قرآنی، ختم قرآن و... از جمله برنامه‌های قرآنی در ايام ماه مبارك رمضان می‌باشد كه با همكاری مؤسسات، مراكز و خانه‌های قرآنی در بهشهر در حال برگزاري است.
كاملي با اشاره به برگزاري محافل انس با قرآن در شب هاي ماه مبارك رمضان  تصريح كرد: با برنامه ريزي انجام شده محافل انس با قرآن در مساجد شهر و روستاي بهشهر با هدف ترويج قرآن در كل جامعه برگزار مي شود.
وي ادامه داد: برگزاري مراسم جشن ميلاد امام حسن مجتبي(ع) نيز در مؤسسات قرآني از جمله برنامه هاي در دست اقدام است.
اين مسئول قرآني با اشاره به شب قدر و منزلت والاي آن در احياء و شب زنده داري و قرائت قرآن گفت: همزمان با ايام شبهاي قدر نيز مراسم احياء و شب زنده داري و قرآن به سر با همكاري برخي از مؤسسات و خانه هاي قرآن برگزار مي شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم در بهشهر برگزار می شود

مراسم جزء‌خوانی قرآن ‌كريم در بهشهر برگزار می شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر