صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس:

حکم قطعی سران فتنه اعدام است/حصر خانگی تدبیر مسئولان است

عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس گفت: حکم قطعی موسوی و کروبی و سایر سران فتنه اعدام است اما تا به امروز مسئولان امنیتی کشور برای خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمنان موضوع رأفت اسلامی و حصر خانگی را مطرح کردند.

کد خبر : 16770

تاریخ انتشار : 08/10/1393 - 11:41


حکم قطعی سران فتنه اعدام است/حصر خانگی تدبیر مسئولان است

به گزارش خط امید بهشهر _ کمال علیپور با اشاره به اینکه 9 دی انقلابی دیگر در تاریخ ایران بوده است، اظهار داشت: مردم با حضور در 9 دی پایبندی خود را به جمهوری اسلامی نشان دادند.

وی افزود: مقام معظم رهبری به عنوان سکان دار این انقلاب است و مردم در روز 9دی به ولایت لبیک گفتند.

نماینده مردم قائم‎شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی با بیان اینکه مردم در همه حال به منویات رهبری توجه دارند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری یک فرد هوشمند، دانا و بصیر است و به خوبی راه درست را به مردم و مسئولان نشان می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه نباید اختلافات درونی را به بیرون از مرزها انتقال دهیم، افزود: اختلاف سلیقه در بین دوست‌داران نظام طبیعی است ولی نباید این اختلافات را به اردوگاه دشمن انتقال دهیم.

* گروه‌های سیاسی از بازی در زمین دشمن پرهیز کنند

علیپور تأکید کرد: اصلاح‌طلبان و همه گروه‌های سیاسی که متعلق به این نظام هستند، باید در اردوگاه نظام و ولایت بمانند و از قدم زدن در زمین دشمن پرهیز کنند.

وی افزود: بعد از سخنرانی تاریخی رهبری در نماز جمعه، بسیاری از افراد که فریب خورده بودند اظهار برائت و توبه کردند و راه خود را از فتنه جدا ساختند اما یک عده‌ای به عمد در اردوگاه دشمن مانند و باعث افزایش فتنه در جامعه شدند.

* بازیگران اصلی فتنه توبه نخواهند کرد

دبیر مجمع نمایندگان مازندران در ادامه به تشریح بازیگران فتنه 88 پرداخت و عنوان کرد: در فتنه 88 سه گروه بودند که نقش فراوانی داشتند و باعث شدند آسیب‌های فراوانی به کشور وارد شود.

وی افزود: اولین گروه افرادی بودند که به طور غیر عمد دچار فریب شدند و با ناآگاهی و بی بصیرتی وارد صحنه شدند و در ادامه نیز بیشتر این افراد نیز از مسیر فتنه خارج و به انقلاب برگشتند.

علیپور ادامه داد: گروه دوم کارگردانان این فتنه شامل کشورهای مستکبر همانند اسرائیل، آمریکا و انگلیس بودند که از این فتنه شوم با تمام قدرت حمایت می‌کردند.

وی گفت: اما گروه سوم همان بازیگران درون نظام بودند که اغتشاشات و فتنه را در جامعه به اجرا در آوردند و با چراغ سبز نشان دادن به بیگانه ها در اردوگاه دشمن باقی مانند و احتمال اینکه این افراد توبه کنند بسیار کم خواهد بود.

* 9 دی خط قرمز اسلام و تشیع است

نماینده مردم قائم‎شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی با بیان اینکه 9 دی خط قرمز اسلام و شیعه بود، اظهار کرد: فتنه‌گران با اغتشاش در روز عاشورا خط قرمز اسلام را رد کردند.

وی افزود: مردم با حضور خود در 9دی نه تنها ولایت بلکه اسلام و تشیع را خط قرمز خود معرفی کردند.

* فتنه عامل تحریم و فشارهای دشمنان است

علیپور وقوع فتنه 88 را عامل بسیاری از مشکلات کشور دانست و گفت: تمام تحریم‌ها و فشارهایی که امروز از سوی سران استکبار بر ایران تحمیل می‌شود به دلیل همان فتنه سال 88 بوده است.

وی افزود: آنها فکر می‌کنند با وقوع آن فتنه نظام جمهوری اسلامی دچار تزلزل شده است و به همین دلیل فشارهای خود را بر روی این کشور بیشتر کردند.

عضو فراکسيون اصولگرايان مجلس با اشاره به اینکه آسیب‌هایی که فتنه گران به کشور وارد کردند قابل شمارش نیست، تأکید کرد: ما هنوز شاهد آسیب‌های این فتنه در زمینه‌های اقتصادی و سیاسی هستیم.

وی افزود: برای اینکه از روی این فشارها عبور کنیم باید همانند 9دی ایستادگی و مقاومت خود را به دشمنان نشان دهیم.

* حکم سران فتنه اعدام است اما حصر خانگی بهترین تدبیر بود

نماینده مردم قائم‎شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مورد اقدامات سران فتنه گفت: آقایان موسوی و کروبی در زمان فتنه خودشان نبودند بلکه به عنوان عروسک خیمه شب بازی دشمنان نظام در حال اجرای نقشه‌های شوم بودند.

وی افزود: بسیاری از بیانیه‌هایی که در کوران فتنه صادر می‌شد توسط خود موسوی تهیه نشده بود بلکه از سوی افرادی که در آمریکا و کشورهای دیگر پناهنده بودند صادر می‌شد و چون موسوی در اردوگاه دشمن قرار داشت نمی‌توانست حرفی علیه این بیانیه‌ها بزند.

علیپور حصر خانگی سران فتنه را یکی از بهترین تصمیم گیری‌های مسئولان امنیتی دانست و خاطرنشان کرد: دشمن با یک برنامه از قبل طراحی شده وارد میدان شد و برای اینکه این برنامه را به پایان برساند دست به هرکاری زده است.

وی افزود: برای دشمنان انقلاب اعدام و یا کشته شدن موسوی و کروبی فرقی نمی‌کند چرا که آنها به دنبال اجرای طرح‌های ضدنظام خود هستند.

این نماینده مجلس با اشاره به قتل ندا آقاسلطان در دوران فتنه، تصریح کرد: خانم ندا آقاسلطان را در یک خیابان خلوت کشتند تا به دروغ به همه جهانیان ثابت کنند که نظام جمهوری اسلامی نظامی آدمکش و قاتل است.

وی افزود: امروز هم اگر میرحسین موسوی و کروبی اعدام شوند، آنها کشته شدن این دو نفر را پیراهن عثمان قرار خواهند داد و فتنه‌ای دیگر در جامعه به پا خواهند کرد.

علیپور ادامه داد: حکم قطعی موسوی و کروبی و سایر سران فتنه اعدام است اما تا به امروز مسئولان امنیتی کشور برای خنثی کردن نقشه‌های شوم دشمنان موضوع رأفت اسلامی و حصر خانگی را مطرح کردند.

وی افزود: تصمیم‌گیری به موقع نظام در مورد حصر خانگی سران فتنه باعث شد که معاندین دچار تعجب بشوند و تا به امروز در اجرای نقشه‌های شوم خود موفق نباشند.

* نقش مجلس در روشنگری فتنه بسیار خوب بود

نماينده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جويبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در ادامه به نقش خوب مجلس شورای اسلامی در روند آرام سازی فتنه 88 اشاره کرد و گفت: در نطق‌ها و موضع گیری‌های سیاسی نمایندگان مجلس، روشنگری خوبی در مورد فتنه انجام شد.

وی بیان کرد: در همان ابتدای شروع شدن فتنه، مجلس مسیر خود را به درستی انتخاب و از کسانی که فریب خورده بودند تقاضا کرد که به اردوگاه نظام برگردند و توبه کنند.

علیپور در پایان تأکید کرد: ما نمایندگان مجلس به عنوان یک دستگاه نظارتی، چشمان بیدار و بینای انقلاب اسلامی هستیم و قطعا نخواهیم گذاشت مسیری که معمار کبیر انقلاب اسلامی ترسیم کرده است از راه خود خارج شود.

 


منبع : جویباران

 

  

دیدگاه شما در مورد : حکم قطعی سران فتنه اعدام است/حصر خانگی تدبیر مسئولان است

حکم قطعی سران فتنه اعدام است/حصر خانگی تدبیر مسئولان است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر