صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی/جباری تاکید کرد:

علاج مصر کودتا نبود / مدیران،بهشهر را رها نکنند

سید صابر جباری امام جمعه بهشهر گفت: مدیران ادارات شهر را رها نکنند و وظیفه خود را درستی انجام دهند.

کد خبر : 1676

تاریخ انتشار : 29/04/1392 - 10:21


علاج مصر کودتا نبود / مدیران،بهشهر را رها نکنند

به گزارش خبرنگار خط امید ، آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۲ بهشهر ضمن عرض تسلیت سالروز رحلت حضرت ام المومنین حضرت خدیجه کبری (س) افزود: حضرت خدیجه (س) کسی بود که امکانات خود را در اختیار حضرت رسول (ص) و فقرا قرار داد و خداوند نیز بالاترین پاداش را به ایشان عنایت نمود که لباس پیامبر (ص) کفن او شود.
امام جمعه بهشهر تاکید کرد : مردم باید به فکر نیازمندان باشند،کنترل موازین قیمت ها به گونه ایی باشد که شرکت ها نرخ اجناس خود را روز به روز بالا نبرند ، این تفاوت روز به روز قیمت ها باعث لرزش روانی و به وجود آمدن حرکت سیاسی و اجتماعی در بین مردم می شود.
سید صابر جباری با بیان این که اگر شورای نگهبان نباشد یک سال هم نمی کشد که اوضاع کشور بهم میریزد افزود: وجود شورای نگهبان به عنوان دیده بان نظام اسلامی از ورود نفوذی ها در بدنه نظام جلوگیری کرده و تا امروز هم اگر سلامت نظام را داریم از جمله زحمات شورای نگهبان است و باید از زحمات شورای نگهبان قدردانی کرد.
جباری در خطبه های سیاسی نماز جمعه بهشهر با اشاره به این موضوع که علاج مشکلات مصر کودتا نبود تاکید کرد : در حال حاضر آمریکا و اسرائیل خوشحال هستند که مردم در مصر یکدیگر را می کشند ،خوشحال هستند که یک کشور مسلمان به جان یکدیگر افتاده و و در بینشان تفرقه افتاده است.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:مرسی اگر مانند حزب الله عمل می کرد این اتفاقات در مصر نمی افتاد، 3 سال هرچه فشار آوردند به حزب الله مردانگی و ایستادگی کردند و پیروز شدند اما مرسی که به صورت زیر زمینی با آمریکا رابطه داشت به این روز افتاده است.
امام جمعه بهشهر تاکید کرد : باید قدر امام راحل و جانشین امام را بدانیم چراکه هرچه دشمن تلاش کرده تا نظام اسلامی را تخریب کند مقام معظم رهبری به گونه ایی مدیریت می کنند که دشمنان به نتیجه نمی رسند.
جباری ضمن توصیه به این که مردم همه باید امر به معروف کنند ادامه داد:اگر بدی را در بین خودتان و اطرافیان خود می بینید به صورت محرمانه تذکر دهید تا این بدی برطرف شود.
امام جمعه بهشهر در پایان خطاب به فرماندار بهشهر و دیگر مسئولین تاکید کرد : مواظب باشید تا مدیران ادارات شما شهر را رها نکنند و وظیفه خود را درستی انجام دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : علاج مصر کودتا نبود / مدیران،بهشهر را رها نکنند

علاج مصر کودتا نبود / مدیران،بهشهر را رها نکنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر