صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به دلایل نامعلوم

هفت هکتار از جنگل‌های بخش یانه سر بهشهر طعمه حریق شد

بر اثر آتش سوزی بیش از هفت هکتار از جنگل‌های بخش یانه سر بهشهر در آتش سوخت.

کد خبر : 16726

تاریخ انتشار : 07/10/1393 - 12:58


هفت هکتار از جنگل‌های بخش یانه سر بهشهر طعمه حریق شد

به گزارش خبرنگار خط امید، صبح روز پنج شنبه 4 دی ماه جنگل‌های منطقه هزارجریب بخش یانه‌سر بهشهر به دلایل نا معلومی دچار حریق شد و همچنان این آتش سوزی ادامه دارد.

 

بنا بر این گزارش این آتش سوزی توسط نیروهای بومی در روز پنجشنبه خاموش شد اما دوبار فردای آن روز یعنی از صبح روز جمعه دوباره آتش سوزی آغاز شد و حدود 7هکتار از جنگل های منطقه را خاکستر کرد.

 

به دلیل صعب العبور بودن منطقه اطفا حریق باید با دست صورت پذیرد با این وجود نیروهای محلی توانستند آتش را مهار کنند اما طبق گزارشات رسیده، از صبح امروز یکشنبه 7 دی دوباره آتش سوزی شروع شد و در حال گسترش است.

 

با توجه به وجود درختان قدیمی خشک شده در مسیر آتش سوزی، حریق در حال گسترش است که برای اطفاء آن باید از دستگاه‌های سم پاش کوچک استفاده کرد.

 

به گفته یکی از اهالی بخش یانه سر، استقرار ایستگاه آتش نشانی در این منطقه بسیار ضروری است و مسئولین برای استقرار و تجهیز ایستگاه آتش نشانی در این منطقه هرچه سریعتر تدبیر بیاندیشند.

 

گفتنی است، چند روز گذشته یک واحد دامداری در روستای بیشه‌بنه آتش گرفت ولی با تماس اهالی منطقه با آتش نشانی گلوگاه این واحد جواب منفی به درخواست اهالی داد و نیروهای آتش نشانی بهشهر نیز پس از خاموش شدن حریق به منطقه رسیدند که برای برگشتن به ایستگاه خود از اهالی درخواست گازوئیل کردند!

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 08 دی 1393 - 21:53
  بهشهرانه

  فکرکنم این آتش سوزی های اخیر در جنگل ها یانقشه معتادها باشه که تصمیم گرفتن ذغال جنگلی جمع کنن یا اینکه دستگاه های دولتی دارن مانور اجرا میکنن ولی اوضاع ازدستشون خارج شده. بابا بجنبین کم کم داریم میشیم استان یزد . راستی اگه یزدی بشیم تله کابین راه میفته؟

  7 0
دیدگاه شما در مورد : هفت هکتار از جنگل‌های بخش یانه سر بهشهر طعمه حریق شد

هفت هکتار از جنگل‌های بخش یانه سر بهشهر طعمه حریق شد

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر