صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده بابل:

عوارض گازبها را نباید مردم پرداخت کنند

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت وظیفه تأمین هزینه ها را برعهده دارد و این بار نباید بر روی دوش مردم بیفتد، گفت: نمایندگان مخالفت خود را با اجرای افزایش عوارض گازبها اعلام کردند.

کد خبر : 16721

تاریخ انتشار : 07/10/1393 - 12:37


عوارض گازبها را نباید مردم پرداخت کنند

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت الاسلام علی‌اکبر ناصری با اشاره به اینکه افزایش 10درصدی عوارض گازبها به دلیل گازرسانی به روستاها است، اظهار داشت: این افزایش در سراسر کشور اعمال می شود.

وی با بیان اینکه افزایش 10درصدی عوارض گازرسانی، سبب بالا رفتن بهای گاز مصرفی خانوارها شده است، افزود: مخالفت خود را در اجرای ماده 31 که مرتبط با این موضوع است، در صحن علنی بازگو کرده‌ام و نطق آن موجود است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت وظیفه تأمین هزینه ها را برعهده دارد و این بار نباید بر روی دوش مردم بیفتد، ابراز داشت: نمایندگان مخالفت خود را با اجرای افزایش عوارض گازبها اعلام کردند.

ناصری با اشاره به اینکه قرار است تنها در یکی، دوسال آینده افزایش عوارض گازبها اعمال شود، گفت: پس از طی این مدت، قانون افزایش 10درصدی عوارض گازبها حذف می شود.

وی با اشاره به تقسیم بودجه سال 94 در مازندران، بیان داشت: تاکنون جلسات متعددی میان نمایندگان استان، استاندار و مدیران برگزار شده که نتیجه آن، افزایش ردیف اعتباری بودجه مازندران است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی در خصوص مجمع نمایندگان شمال کشور اذعان داشت: این مجمع تاکنون جلسات مختلفی با وزرا داشته است.

ناصری افزود: راه‌اندازی خط امتداد ریل راه آهن گرگان به خراسان، جاده منتهی به شمال و تخصیص اعتبار دو هزار و 570 میلیارد تومانی به منظور استفاده در زمینه های آب، خاک بخش کشاورزی، زهکشی و یکپارچه‌سازی اراضی خطه شمال کشور از نتایج این جلسات است.

وی تصریح کرد: به رئیس جمهور نیز خاطرنشان کردیم تا در سفرهای استانی، مازندران را مدنظر داشته باشد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : عوارض گازبها را نباید مردم پرداخت کنند

عوارض گازبها را نباید مردم پرداخت کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر