صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک ادعا و هفت تناقض علی مطهری!

نوشته علی مطهری اینقدر پر تناقض و حاوی نکات ریز و جالب بود که قسمتی از جوابیه آقای کوچک زاده در مورد تاقضات و نکات بیانیه رو براتون مینویسیم

کد خبر : 1672

تاریخ انتشار : 26/04/1392 - 21:51


یک ادعا و هفت تناقض علی مطهری!

به گزارش خط امید، آقای مطهری در بیانیه ای که روز گذشته در سایتشون منتشر کردند مدعی شدند وزارت اطلاعات تو دفترشون شنود و تجهیزات فیلم برداری نصب کرده و ایشون کاملا حرفه ای تو کانال کولرشون کشف کردند
این نوشته اما اینقدر پر تناقض و حاوی نکات ریز و جالب بود که قسمتی از جوابیه آقای کوچک زاده در مورد تاقضات و نکات بیانیه رو براتون مینویسیم ...
 
1.چرا آقای مطهری پیش از دادن اطلاع و یا در صورت دادن اطلاع بدون دادن مهلت کافی به مسئولان ذیربط، اقدام به پخش عمومی حدسیات کارآگاهی خود نموده؟ و جالب اینکه کل لحن نامه با پیشفرض دخالت نیرو های امنیتی دخلی در این ماجراست به راستی اگر در دفتر هر دلسوز نظام وسایل جاسوسی پیدا شود انگشت اتهام همه به سمت مسئولین امنیتی داخل نظام می رود؟
 
البته کسانی که برعلیه نظام توطئه و دسیسه می کنند حق دارند و منطقی است که همیشه تصور کنند که دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی نظام در کمین آنانند! و البته شاید کار آقای مطهری هم به آنجا رسیده باشد که خود نسبت به خویشتن چنین احساسی پیدا کرده باشند!
 
2.آیا به راستی دستگاه اطلاعاتی جمهوری اسلامی که توانسته پیچیده ترین عملیات تعقیب و مراقبت و شنود و دیگر عملیات فنی را در چارچوب قانون به نحوی عملیاتی کند که منجر به موفقیت هایی نظیر دستگیری ریگی و قاتلان دانشمندان هسته ای و دهها جاسوس دیگر شده، نمیتوانسته بدون راه انداختن لشگر 9 نفره!!! به دفتر آقای مطهری وارد شود و به گونه ای اقدام به نصب تجهیزات کند که عکس و تصویر نصب کننده در آن ثبت و ضبط نشود؟!!! یعنی چطور نهاد اطلاعاتی ای که بزرگترین آژانس های اطلاعاتی دنیا را مقهور قدرتش کرده به این راحتی توسط یک فرد عادی کشف می شود ؟؟ آن هم به قول شما با عمل "ناشیانه" و نصب "ماهرانه" !!! بالاخره ناشیانه یا ماهرانه؟؟
 
3. آیا آقای مطهری نمی دانسته که اسباب و لوازم و صحنه چنین جرم عظیمی را نباید سرخود و با نظر خودشان دستکاری می کرده اند؟؟و آیا این دستکاری نمی تواند برای از بین بردن آثار باقی مانده از مجرمان اصلی که احتمالا شناسایی آنها مطلوب آقای مطهری نیست صورت گرفته باشد؟
 
4.آقای مطهری با استناد به تصاویر دوربین طبقه ششم ساعت ورود و خروج افراد مورد ادعای خود را اعلام و بعد با استناد به تصاویر تجهیزات فوق !! نتیجه گرفته اند که مجرمان در اطاقهای دیگر دفتر نیز مشغول کار بوده اند!!! اما نمی گویند چگونه تجهیزات ادعایی نصب شده در دریچه کولر یک اطاق فعالیت در اطاقهای دیگر را ثبت می کند به نحوی که برای ایشان یقین به فعالیت در آن اطاقها حاصل شود؟
 
5.ضمنا آقای مطهری معلوم نمی فرمایند معاون پارلمانی نیروی انتظامی !!! که شرح وظایف و امکانات ایشان برای نمایندگان روشن و واضح است چگونه می توانسته در طی یک تماس تلفنی از فرمانده پلیس امنیت استعلام و به ایشان قاطعانه بگوید مراجعه کنندگان از کدام نهاد بوده یا نبوده اند؟؟
 
6.آقای مطهری می نویسد " لذا با پلیس 110 تماس گرفتیم و دو تن از آنها را به کلانتری محل بردیم و یک تن فرار کرده بود. آنها قبل از ما رسیده بودند و رئیس کلانتری گفت آن دو نفر را تحویل اطلاعات ناجا دادیم"!!!!! آقای مطهری اگر شما با پلیس 110 تماس گرفتید و دوتن را به کلانتری بردید چطور یک تن فرار کرد؟ چطور شما که می گویید "آنها را به کلانتری بردیم" بعد می نویسید " آنها قبل از ما رسیده بودند" ؟؟؟! احتمالا اون یک تن هم که فرار کرد همونی بود که فیلم مغازه دار دستش بود دیگه ؟؟؟
 
7.نظر شما در مورد اصل آن 9 نفر!!!! یک ادعا بیش نیست که تا رسیدگی مرجع ذیصلاح پشیزی نمی ارزد حال آن سه نفر کذایی را هم به آنها مرتبط می دانید؟؟؟!
آقای مطهری ! شما در نوشته ای بر اساس گمانه ای که اثبات نشده .. سربازان گمنام امام زمان را در مسیر رسیدن سربازان شیطان توصیف و نیروی انتظامی را متهم به فراری دادن متهم و بی اختیاری کرده و چندین و چند اتهام دیگر را وارد میکنید ....
 
آیا همین شما نبودید که میگفتید به خاطر ادعای اثبات نشده و ادعای مطرح نشده در محکمه در سال 88 توسط رییس جمهور کنونی فتنه 88 بوجود آمد و ایشان را مستحق محاکمه میدانستید ؟؟؟ فرق شما با ایشان چیست ؟؟؟ شما هم اتهاماتی را در حالیکه همه و همه گمانه زنی های پر تناقضیست که با یقین تمام از طرف شما بیان می شود در منظر عموم مطرح کرده و بدون در نظر گرفتن هیچ عامل خارجی یا دشمن مستقیما مسئولین نظام را مسئول میدانید ؟؟؟
پ.ن: البته تمام گمانه زنی های مورد ادعای آقای مطهری ( که مسبوق به سابقه هم هست) منتفی نیست ولی باید همزمان با دیگر احتمالات در مراجع ذی صلاح مطرح و نتیجه اطلاع داده شود نه اینکه هرکس از راه برسد بر اساس تفکر خودش اتهاماتی را قبل از رسیدگی با یقین در عموم مطرح کند و دستگاه قضایی هم سکوت کند!!!


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : یک ادعا و هفت تناقض علی مطهری!

یک ادعا و هفت تناقض علی مطهری!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر