صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شرکت تیم کشتی رستمکلا بهشهر در لیگ دسته اول کشتی کشور

نایب رییس هیات کشتی رستمکلا گفت: با هدف میدان دادن به جوانان و برای اولین بار، تیم رستمکلا در لیگ دسته اول کشتی کشور شرکت می کند.

کد خبر : 1670

تاریخ انتشار : 26/04/1392 - 20:37


شرکت تیم کشتی رستمکلا بهشهر  در لیگ دسته اول کشتی کشور

به گزارش خط امید، اکبر جوان افزود: با بهره برداری از خانه کشتی این شهر و میزبانی از مسابقات رده های مختلف سنی تیم ملی کشتی آزاد، علاقه جوانان این شهر به کشتی افزایش چشمگیری یافت.

وی بیان داشت: پیش از راه اندازی خانه کشتی ، تعداد کشتی گیران این شهر به زحمت به 30 نفر می رسید اما در حال حاضر بیش از یکصد کشتی گیر در رده های مختلف سنی تمرینات خود را زیر نظر سه مربی این شهر برگزار می کنند.

نایب رییس هیات کشتی رستمکلا افزود : کار کردن در رده های سنی پایه موجب تشکیل تیم نوجوانان بسیار قدرتمند این شهر شد که بدون تردید در آینده این نفرات می توانند افتخارات فراوانی برای کشتی رستمکلا کسب کنند.

وی ادامه داد: با تصمیم اعضای هیات کشتی این شهر ، در لیگ دسته اول کشتی کشور شرکت می کنیم تا از این طریق به کشتی گیرانی رستمکلایی که توانایی رویارویی با بزرگان اوزان خود را دارند، فرصت مبارزه بدهیم.

جوان گفت: در ترکیب هشت نفره تیم رستمکلا در لیگ دسته اول کشتی ، سه کشتی گیر رستمکلایی حضور دارند و بقیه نفرات از کشتی گیران شهرهای دیگر هستند.

نایب رییس هیات کشتی رستمکلا افزود: تمرین تیم کشتی رستمکلا آغاز شده است و امیدواریم با کسب نتایج مناسب، از اعتبار کشتی این شهر دفاع کنیم.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : شرکت تیم کشتی رستمکلا بهشهر در لیگ دسته اول کشتی کشور

شرکت تیم کشتی رستمکلا بهشهر  در لیگ دسته اول کشتی کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر