صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بازگشت نائب قهرمان کشتی دانشجویان جهان بدون استقبال به بهشهر

نائب قهرمان کشتی دانشجویان جهان پس از کسب مدال در این رقابت های معتبر بدون برگزاری مراسم استقبال به زادگاهش، بهشهر بازگشت.

کد خبر : 1669

تاریخ انتشار : 26/04/1392 - 20:31


بازگشت نائب قهرمان کشتی دانشجویان جهان بدون استقبال به بهشهر

به گزارش خط امید ، بهنام احسان پور که در این رقابت ها حریفانی از کشورهای مغولستان، آذربایجان و بلغارستان را شکست داده بود و با شکست برابر حریف روس به مقام نائب قهرمانی این مسابقات دست پیدا کرد، دوشنبه شب در سکوت و بی خبری وارد بهشهر شد.

این نخستین باری است که یک ورزشکار مازندرانی مدال آور و افتخار آفرین در سطح جهانی بدون برگزاری مراسم استقبال به زادگاهش باز می گردد.

تا پیش از این ورزشکاران مدال آور مازندرانی شرکت کننده در مسابقات مختلف منطقه ای و جهانی همواره با استقبال گرم از طرف مردم و مسوولان به شهرشان باز می گشتند.

هواداران احسان پور دلیل اصلی برخورد سرد مدیران بهشهری با این کشتی گیر مدال آور، مشکلات ناشی از خلف وعده ای است که مسوولان بهشهری در واگذاری هدیه به این ورزشکار در کارنامه خود دارند.

این کشتی گیر بهشهری که سال گذشته در رقابت های قهرمانی جوانان جهان به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده بود، مطابق وعده فرماندار پیشین بهشهر ، یک دستگاه خودرو سواری هدیه گرفت، اما مسوولان بهشهری موفق به پرداخت پول این خودرو به شرکت فروشنده نشدند و در نهایت این کشتی گیر ملی پوش مجبور شد خودروی اهدایی را کمتر از یک ماه مانده مسابقات کشتی دانشجویان جهان در روسیه به شرکت فروشنده پس دهد.

هواداران این کشتی گیر جوان معتقدند رسانه ای شدن این موضوع و بیان گلایه های این ملی پوش بهشهری سبب ناراحتی مسوولان این شهر را فراهم کرد تا این بار از او استقبال نکنند.

پدر این کشتی گیر ملی پوش هم به دنبال پس گرفتن خودروی اهدا شده به پسرش از سوی شرکت فروشنده به خبرنگار ایرنا گفته بود: حمایت های مسوولان از ورزشکاران انگیزه بیشتری به آنان برای مدال آوری و کسب موفقیت ها می دهد، اما در بهشهر توجهی به این مورد نمی شود.

اسحاق احسان پور افزود: تنها یک هفته مانده به اعزام تیم ملی ایران به رقابت های قهرمانی دانشجویان جهان، خودروی اهدایی پس گرفته شد و پسرم با روحیه ای نامناسب روانه این رقابت ها شد.

وی اظهار امیدواری کرد این اتفاقات برای ورزشکاران دیگر رشته ها تکرار نشود تا انگیزه ورزشکاران برای حضور در عرصه های قهرمانی افزایش یابد . 

  

دیدگاه شما در مورد : بازگشت نائب قهرمان کشتی دانشجویان جهان بدون استقبال به بهشهر

بازگشت نائب قهرمان کشتی دانشجویان جهان بدون استقبال به بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر