صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نامه ای سرگشاده خطاب به معاون عمرانی استاندار

مردم روستای اسرم،رمضان را با بی آبی آغاز کردند

اهالی روزه دار اسرم با توجه به فصل گرما و مشکلات کمبود آب شرب که حدود یک ماهی است با آن دست و پنجه نرم می کنند و پیگیری های متعدد آنان از راه های مختلف ( ادارات آب ، فرمانداری ، بخشداری و... ) تاکنون به نتیجه ای نرسیده است.

کد خبر : 1649

تاریخ انتشار : 25/04/1392 - 22:48


مردم روستای اسرم،رمضان را با بی آبی آغاز کردند

به گزارش خط امید ،در طی روزهای گذشته و پس از آنکه مسولین و متولیان نتوانستند برای مردم روستای اسرم در خصوص رفع مشکلات آب شرب کاری انجام دهند مردم به ناچار طی طوماری سرگشاده ای از مسولین خواستند تا در این فصل گرما و با وجود ماه میهمانی خدا در پی رفع مشکلات آب شرب ساکنان بزرگترین روستای استان مازندران بربیایند.

اهالی اسرم با توجه به فصل گرما و مشکلات کمبود آب شرب که حدود یک ماهی است با آن دست و پنجه نرم می کنند و پیگیری های متعدد آنان از راه های مختلف ( ادارات آب ، فرمانداری ، بخشداری و... ) تاکنون به نتیجه ای نرسیده است ،با امضاء طوماری خطاب به معاون عمرانی استانداری مازندران خواستار مساعدت و حل مشکل  آنان شدند .

امید است مسئولین محترم با بررسی دقیق موضوع ، نسبت به حل مشکل مردم شریف اسرم که همواره حضور و وحدت شان در همه عرصه ها و صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی زبانزد خاص و عام است اقدام عاجل را بعمل آورند .

خط امید : مردم روستای اسرم،رمضان را با بی آبی آغاز کردند 

  

دیدگاه شما در مورد : مردم روستای اسرم،رمضان را با بی آبی آغاز کردند

مردم روستای اسرم،رمضان را با بی آبی آغاز کردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر