صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سوال خط امید در خصوص پروژه‌ایی کاغذی

آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟/تصاویر

سوالی که از دکتر فلاح استاندار پر تلاش مازندران به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در این استان، که مراتب حمایت همه جانبه خود را از این پروژه در مراسم کلنگ زنی آن اعلام کرده بود پرسیده می شود این است که: آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟

کد خبر : 16481

تاریخ انتشار : 01/10/1393 - 12:07


آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟/تصاویر

به گزارش خط امید، " بزرگترین پروژه تفریحی و تله کابین بهشهر کلنگ خورد" تیتر خبری بود که در تاریخ 16 اسفند سال 92 بر روی خروجی این سایت رفت و بهشهر را در ابتدای مسیر پیشرفت در زمینه گردشگری قرار داد.

 

آئین کلنگ زنی این پروژه نیز با تشریفات کامل و حضور مهمانان استانی و شهرستانی از جمله استاندار مازندران و حضرت آیت الله جباری(ره) در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد و در پایان مهمانان این مراسم برای زدن کلنگ شروع به کار این پروژه عازم کارخانه سنگ شن (محل احداث طرح) شدند.

 

پس از سخنان استاندار مازندران با این مضمون که " ما موانع پیش روی این پروژه را بر خواهیم داشت تا اجرای آن باعث رونق گردشگری مازندران شود" سرمایه گذار طرح گفت: " در صورتی که حمایت‌های لازم در اجرای این طرح اقتصادی از سوی مسئولین صورت پذیرد، ما قول می دهیم زودتر از 18 ماه فاز اول پروژه را افتتاح کنیم."

 

اما در این میان سخنان آیت الله سید صابرجباری(ره) در این جلسه و تاکید آن در زمان کلنگ زنی، کمی تامل برانگیز بود که امروز پس از گذشت 10 ماه جمله وی بیشتر خود را نشان می دهد و آن جمله این بود: " اگر من زنده نبودم فرزندم سید ضیاء باید سوار این تله کابین شود."

 

در ابتدا این جمله کمی عجیب به نظر می رسید شاید آن عالم عامل این روز را پیش بینی می کرد که ماه‌ها از کلنگ زنی این پروژه بگذرد وهمچنان مردم در هاله‌ایی از ابهام بمانند که آیا بالاخره تله کابین در بهشهر ساخته می شود یا خیر...؟

 

البته سایت خبری تحلیلی خط امید این نکته را متذکر می شود که تنها، پروژه تله کابین را باعث پیشرفت و آبادانی بهشهر نمی داند بلکه به عنوان یکی از مهمترین طرح هایی که می تواند موتور اقتصاد خوابیده بهشهر را روشن کند به شمار می آورد.

 

در این میان سوالی که از دکتر فلاح استاندار پر تلاش مازندران به عنوان عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در این استان، که مراتب حمایت همه جانبه خود را از این پروژه در مراسم کلنگ زنی آن اعلام کرده بود، پرسیده می شود این است که: آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟

 

آیا از پروژه‌هایی که حمایت می کنید و کلنگ آن را برای شروع به کار بر زمین می زنید، خبر دارید؟

 

مع الوصف، یک یادآوری برای سرمایه گذار محترم و مسئولین مرتبط که کمتر از 9 ماه به پایان زمان بندی خودتان برای اتمام فاز اول این پروژه زمان باقی است، و یک پیشنهاد که با برگزاری نشست خبری با حضور تمامی مسئولین مرتبط از جمله سرمایه گذار طرح یا انتشار بیانیه‌ایی باعث روشن شدن ابهامات این پروژه شوید.

 

یکی از دلایل پیشنهاد ذکر شده این است که مردم نسبت به اجرای هر طرح اقتصادی دیگر در بهشهر بد‌بین می شوند و این امر علاوه بر اینکه از اعتبار مسئولین شهرستان می کاهد، باعث از بین رفتن پایگاه اجتماعی در بین مردم، که مهمترین ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی هستند می شود.

 

در زیر عکس های مراسم کلنگ زنی تله کابین بهشهر را مشاهده می کنید


کلنگ زنی تله کابین بهشهر

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

 

تله کابین بهشهر

  

  

برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 دی 1393 - 12:34
  علی

  بابا از اولش هم مشخص بود این ماجرا سره کاریه! حد اقل ما نقاش محلی ها این آقای سرمایه گذار رو می شناسیم ...

  2 1
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 دی 1393 - 12:36
  ناشناس

  خب که چی؟ هنوز که 18 ماه معهود تمام نشده !

  0 2
  دوشنبه 01 دی 1393 - 12:40
  هرچی

  100 ماه دیگه هم بگذره خبری نمیشه!!

  +2 -0
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 دی 1393 - 12:37
  samira

  ای بابا دلت خوشه ها!! ولی نعمتان جمهوری اسلامی؟ کی مردم؟ مثل اینکه زیادی خوش خیالی!

  1 0
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 دی 1393 - 12:41
  خادمی

  حتما سرمایه گذار پول این پروژه رو نداشت الانم توش مونده

  1 1
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 دی 1393 - 12:55
  بهشهری

  یه چند وقتی سر مردم با تله کابین گرم می کنن امسال هم قراره با بحث منطقه آزاد سر ملتو گرم کنن خلاصه با این حرفها 4 سالشون تموم میشه با کلی ادعا که فلان کار انجام دادیم تو دوره خودمون

  4 3
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 04 دی 1393 - 21:52
  بهشهرانه

  قراره یه تله کابین بزنن تا به تله کابین برسیم.یا اینکه احداث این تله کابین مثل یک تله فیلمه.پس بشین وخوب نگاه کن.وسط فیلم که حرف نمیزنن!

  4 0
 • پاسخ به نظر شنبه 06 دی 1393 - 17:50
  عشق بهشهر

  باسلام خدمت همه ی دوستان شماها همتون اشتباه می کنید.این کلنگی که اون روز زدن جنسش چینی بود،واسه همین خوب اثرنذاشت.حالا سفارش دادن کلنگ بیارن چینی اما طرح گلکسی.ببین چه میکنه؟اصلاتو انتهای افق محو میشی.یه وضعیه ها!!!!!!

  1 0
دیدگاه شما در مورد : آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟/تصاویر

آقای استاندار از تله کابین بهشهر چه خبر...؟/تصاویر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر