صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شکایت پدر شهید مازندرانی از سوءاستفاده‌کنندگان عکس فرزندش

سردار شهید حجت‌الله نعیمی از فرماندهان به‌نام واحد اطلاعات و عملیات لشکر ویژه 25 کربلا بود، اخیراً پس از دستگیری یکی از معاونین شهرداری تهران، عکسی از این شهید بزرگوار به عنوان عکس دوران جوانی این مدیر در فضای مجازی منتشر شد.

کد خبر : 16456

تاریخ انتشار : 01/10/1393 - 10:52


شکایت پدر شهید مازندرانی از سوءاستفاده‌کنندگان عکس فرزندش

به گزارش خط امید بهشهر _ سردار شهید حجت‌الله نعیمی از فرماندهان به‌نام واحد اطلاعات و عملیات لشکر ویژه 25 کربلا بود، اخیراً پس از دستگیری یکی از معاونین شهرداری تهران، عکسی از این شهید بزرگوار به عنوان عکس دوران جوانی این مدیر در فضای مجازی منتشر شد.

علی‌محمد نعیمی، پدر این شهید گرانقدر آملی که از این ماجرا بسیار متأثر است، طی گفت‌وگویی درخواست خود از مسئولین امر را بیان کرد.

وی اظهار داشت: نامه‌ای از آقای قالیباف و اطلاعات تهران به دستم رسید که آقایی به نام «حجت اله بهروز»، یکی از معاونین شهرداری تهران، عکس فرزندم شهید حجت‌الله نعیمی را به عنوان عکس دوران جوانی خود در اینترنت منتشر کرد، حالا با چه قصد و نیتی بود، نمی‌دانم. 

http://www.bloghnews.com/images/docs/000074/n00074915-b.jpg

 

نعیمی ادامه داد: این مردک مگر چکاره مملکت است؟ چرا با آبروی پسرم بازی کرده است؟

پدر شهید حجت الله نعیمی از مسئولان تقاضا کرد که پیگیر این قضیه باشند تا اتفاقاتی از این قبیل پیش نیاید.

وی همچنین متذکر شد: مسئولانی که به راحتی پشت میز نشسته‌اند، بدانند که این آسایش به برکت خون شهدا است، پس نباید در برابر ملت و این شهدا شانه خالی کنند.

نعیمی در پایان با تاکید بر اینکه مسئولان باید در پیگیری این قضیه جدی باشند، تصریح کرد: من اشد مجازات برای این آقا و کسانی که عامل سو استفاده از عکس پسرم بودم را از مسئولان خواستارم.


منبع : سفیرهراز

 

  

دیدگاه شما در مورد : شکایت پدر شهید مازندرانی از سوءاستفاده‌کنندگان عکس فرزندش

شکایت پدر شهید مازندرانی از سوءاستفاده‌کنندگان عکس فرزندش

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر