صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با بهره‌برداری از پروژه انتقال آب شرب سد شهید رجایی

ساروی‌ها در تابستان 94 آب آلوده نمی‎نوشند

با بهره‌برداری از پروژه انتقال آب شرب سد شهید رجایی به شهر ساری، مشکلات آب شرب این شهر برطرف می‌شود.

کد خبر : 16332

تاریخ انتشار : 27/09/1393 - 10:56


ساروی‌ها در تابستان 94 آب آلوده نمی‎نوشند

به گزارش خط امید بهشهر _ داشتن مشکلات بهداشتی آب شرب شهرستان ساری از سال گذشته توسط یکی از اعضای شورای شهر ساری مطرح و با واکنش‌های شدید مسئولان آبفای شهری استان و شهرستان مواجه شد.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان مازندران در نشست‌های متعدد خبری درباره سالم بودن آب شرب شهرستان ساری مصاحبه‌های متعددی را ترتیب داد و از فضایی که در سایت روابط عمومی آبفای شهری در اختیار داشت، اصرار بر سالم بودن آب شرب این شهرستان داشت و حتی از فضای دانشگاه علوم پزشکی مازندران نیز در این ارتباط کمک گرفت.

هرچند مردم مصرف آب شرب شهرستان ساری دچار تردید بودند، به این دلیل که در محافل غیر رسمی مشکل دار بودن آب شرب شهرستان ساری به وفور توسط برخی از صاحب‌نظران مطرح می‌شود و مسئولان آبفای شهری، کمتر در این ارتباط پاسخگو هستند.

داشتن مشکلات بهداشتی آب شرب شهرستان ساری اخیراً توسط یکی از نمایندگان مجلس در حضور وزیر نیرو نیز مطرح شده بود که مدیرعامل آبفای شهری مازندران سکوت اختیار کرد و در این ارتباط حرفی به میان نیاورد.

چانه‌زنی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ساری برای رفع مشکل آب شرب شهرستان ساری بالاخره نتیجه داد و وزیر نیرو از تامین اعتبار برای رفع این مشکل خبر داد تا جایی که جواد واحدی امروز در جلسه بررسی مشکلات آب شرب شهرستان ساری اظهار داشت: با توجه به کمبود آب شرب در شهر ساری به ویژه در فصل گرما، تلاش می‌شود از مجموعه تأسیسات ساخته شده حدود 500 لیتر در ثانیه آب در اختیار شهروندان ساروی قرار گیرد.

وی افزود: با بهره‌برداری از پروژه انتقال آب شرب سد شهید رجایی به شهر ساری، مشکلات آب شرب این شهر برطرف می‌شود.

فرماندار ساری ادامه داد: طرح آبرسانی به شهرستان ساری از محل سد شهید رجایی در حال حاضر 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 54 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شد.

وی به مشکلاتی که در سیستم آبرسانی شهرستان ساری وجود دارد اشاره کرد و گفت: طرح آبرسانی و اصلاح شبکه آن در روستاهای بخش مرکزی در دستور کار قرار دارد.


منبع : بلاغ

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 28 آذر 1393 - 20:35
  سیدمحمود

  سلام بمناسبت شب یلدا به روزیم http://setaregan57.blogfa.com/post/366

  0 0
دیدگاه شما در مورد : ساروی‌ها در تابستان 94 آب آلوده نمی‎نوشند

ساروی‌ها در تابستان 94 آب آلوده نمی‎نوشند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر