صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حال ناخوش آسفالت خیابان‌های عباس آباد/تصاویر

شهروندان شهرستان عباس آباد از وضعیت نامطلوب آسفالت کوچه ها و خیابان های این شهر گردشگرپذیر و پرتردد رضایت ندارند.

کد خبر : 16308

تاریخ انتشار : 26/09/1393 - 13:11


حال ناخوش آسفالت خیابان‌های عباس آباد/تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر _ در این شهرستان گردشگرپذیر که بیش از 50 سال سابقه شهرداری دارد، وضعیت نابسامان آسفالت خیابان‌ها و به ویژه کوچه های فرعی شهر، موجب ناخرسندی شهروندان شده است.


یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ هایی که یک شهر را از سایر شهرها متمایز می‌کند و تأثیر زیادی بر مبلمان شهری دارد، آسفالت یک دست و مناسب معابر است که در عباس آباد وضعیت مطلوبی ندارد.

 

 

آسفالت کهنه و نامناسب به زیبایی شهر لطمه می زند و تردد عابران پیاده و خودروها را هنگام بارندگی و جاری شدن آب مختل می کند.


رانندگان خودروها از وضعیت آسفالت شهر عباس آباد گلایه دارند و می گویند چاله‌ها و آسفالت‌های وصله‌دار کوچه و خیابان‌ها به فراوانی دیده می شود.

 

 

خيابان‌ها و کوچه‌های عباس‌آباد بارها برای اجرای طرح های گازرسانی، آب و فاضلاب، مخابرات و برق حفاری شد و قسمت‌های حفاری به شکل وصله آسفالت شده که موجب ناهماهنگی سطح خيابان و بروز مشکلات برای تردد خودروها می شود.

کوچه ها و خیابان‌ها دارای دست انداز شده‌ که به جلوبندی و كمک‌های وسایل نقليه آسیب می‌رساند.


روسازی آسفالت معابر شهری عباس‌آباد از کیفیت چندانی برخوردار نیست و مهم‌تر از آن عملکرد شرکت های تاسیساتی و خدماتی در خصوص حفاری‌های مداوم است که با مرمت نامناسب و غیر اصولی، اشکالات پیش آمده را تشدید می‌کند.

طبق گفته مسئولان، سالانه مبلغ زیادی در سطح شهر برای آسفالت خیابان ها هزینه می شود و كيفيت نامطلوب و فقدان نظارت فنی دقيق، باعث هدر رفتن سرمايه بيت المال و عدم انجام كار صحيح می شود.

مردم انتظار دارند که شهرداری و شورای شهر عباس آباد در اسرع وقت اقدام به آسفالت جدید در سطح خیابان‌های این شهر کنند.


منبع : دریاسر

 

  

دیدگاه شما در مورد : حال ناخوش آسفالت خیابان‌های عباس آباد/تصاویر

حال ناخوش آسفالت خیابان‌های عباس آباد/تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر