صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی در بهشهر برگزار شد

جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی با حضور 12 شهرستان مازندران در بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 16285

تاریخ انتشار : 25/09/1393 - 19:22


جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی در بهشهر برگزار شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر سیزدهمین جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی مازندران در دانشگاه علم و فناوری مازندران با حضور 240 اثر ازدانشجویان دانشگاه‌های سراسر مازندران در بخش‌های مقالات دانشجویی و ممتازان علمی برگزار شد.

 

حجت الاسلام يدالله غلامي در این جشنواره با بیان اینکه علم و دانش داراي ارزش ذاتي فراوانی است افزود: بايد از استعدادهاي توانمند و مساعدي كه مي تواند كشور را به سمت جلو حركت دهد حمايت شود.

 

وی به فتح قله‌هاي بلند علم و فن آوري توسط دانشمندان ایرانی اشاره کرد و گفت: دانشگاه بايد نيازهاي جامعه را بدرستي شناسايي و به محققين ارائه كند تا در رابطه آن پژوهش و تحقيق انجام شود.

 

نماينده ولي فقيه در سپاه كربلاي مازندران تصریح کرد: قرارگاه خانم الانبياء(ص) با استفاده از توان داخلي و جوانان مبتكر، اندیشمند و توانمند در حال ساخت پالايشگاهي با ظرفیت 60 ميليون ليتر توليدات نفتي است که در این پالایشگاه 20 ميليون ليتر بنزين تولید می شود.

 

حجت الاسلام غلامي با اشاره به اینکه زمانی توان ساختن يك حوض را نداشتیم ادامه داد: امروز ایران اسلامی نه تنها سومين كشور دنيا در صنعت سد سازي است بلکه به 50 كشور تجهيزات نظامي مي دهد و این بيانگر قدرت ايران اسلامي در زمينه‌هاي مختلف علمی است.

 

وی در پایان سخنان خود خطاب به دانشجویان تاکید کرد: مشكلات فراواني در مقابل شما نخبگان است که باید با این مشکلات مقابله كنيد و بدانيد اكتشافات و نوآوري زحمت دارد و بايد در برابر سختي ها و مشملات ايستادگي كرد.

 

به گزارش خط امید، 12 شهرستان در این جشنواره شرکت کردند که ضمن به نمایش گذاشتن دستاوردهای علمی دانشجویان در حاشیه این جشنواره از 35 اثر برجسته و پنج فعال علمی تجلیل شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی در بهشهر برگزار شد

جشنواره علمی دانشجویان ممتاز بسیجی در بهشهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر