صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس محیط‌زیست بهشهر اعلام کرد

دستگیری ۸ متخلف شکار در بهشهر

رئیس حفاظت محیط‌زیست شهرستان بهشهر از دستگیری 8 متخلف شکار در مناطق حفاظت شده و آزاد این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 16204

تاریخ انتشار : 24/09/1393 - 12:38


دستگیری ۸ متخلف شکار در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر، زمان رضااحمدی گفت: در 24 ساعت گذشته، تعداد هفت قبضه سلاح شکاری و 34 قطعه انواع پرنده حفاظت شده توسط ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست از هشت شکارچی متخلف در پناهگاه حیات وحش میانکاله و منطقه «یانه‌سر» و «نمک‌چال» کشف و ضبط شد.

 

وی تصریح کرد: ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست مستقر در شبه‌جزیره بین‌المللی میانکاله در هنگام گشت و کنترل در منطقه «آشوراده» پنج شکارچی که به شکار غیرمجاز 30 قطعه مرغابی مبادرت کرده بودند را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.

 

رئیس حفاظت محیط‌زیست بهشهر از دستگیری یک شکارچی غیرمجاز در منطقه «نمک‌چال» بخش مرکزی بهشهر خبر داد و افزود: این شکارچی، یک قطعه مرغابی و یک قطعه باکلان را شکار کرده بود.

 

رضااحمدی از دستگیری دو شکارچی دیگر در بخش «یانه‌سر» بهشهر توسط ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست مستقر در این منطقه خبر داد.

 

این مسئول بیان کرد: از این دو شکارچی، دو طاقه قرقاول به همراه اسلحه و سایر ادوات شکار کشف و ضبط و متخلفان نیز پس از تنظیم صورت‌جلسه به مراجع قضایی معرفی و تحویل شدند.

 

وی در پایان گفت: شکار هرگونه پرنده آبزی و کنارآبزی در مناطق حفاظت شده و آزاد، ممنوع است و ماموران یگان حفاظت محیط‌زیست در تمامی نقاط مدیریتی خود، براساس مقررات با متخلفان شکار غیرمجاز برخورد می‌کنند.

 

گفتنی است پناهگاه حیات وحش میانکاله و منطقه شکار ممنوع «پاوند» جزو مناطق حفاظت شده در بهشهر هستند و در حال حاضر، بنابر دستورالعمل سازمان حفاظت محیط‌زیست، شکار در این مناطق و مناطق آزاد ممنوع است. 

  

دیدگاه شما در مورد : دستگیری ۸ متخلف شکار در بهشهر

دستگیری ۸ متخلف شکار در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر