صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون فرماندار بهشهر تاکید کرد

حذف کاغذ بازی کاذب بین ادارات شهرستان بهشهر

معاون فرماندار بهشهر با اشاره به لزوم راه اندازی دولت الکترونیک در شهرستان بر حذف کاغذ بازی کاذب بین ادارات تاکید کرد.

کد خبر : 16202

تاریخ انتشار : 24/09/1393 - 08:26


حذف کاغذ بازی کاذب بین ادارات شهرستان بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دومین جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک شهرستان بهشهر با حضور محمد حامدی معاون فرماندار بهشهر، رییس دانشگاه علم و فناوری و روسای ادارات این شهرستان برگزار شد.

 

معاون فرماندار بهشهر در این جلسه به اهداف اجرای دولت الکترونیک پرداخت و گفت: با اجرای دولت الکترونیک به دنبال تسریع در پاسخگویی دولت هستیم که این امر موجب شفاف سازی، کاهش بروکراسی اداری و نتیجه مطلوبتر می شود.

 

وی تصریح کرد: با توجه به حجم نامه‌های مبادله‌ای در ادارات شهرستان می توان با راه اندازی یک شبکه شهرستانی، بسیاری از هزینه‌های بروکراسی را هم کاهش داد وکاغذ بازی کاذب بین ادارات شهرستان خذف کرد که‌این از اهداف اولیه دولت الکترونیک است.

 

محمد حامدی به اجرای برنامه‌های کوتاه مدت در مسیر توسعه دولت الکترونیک اشاره کرد و افزود: باید با همکاری دستگاه‌ها ابتدا با آموزش‌های مناسب در سطوح مدیران و کارکنان بینش کافی را برای جامعه اداری ایجاد کنیم.

 

وی با تاکید بر اینکه اجرای دولت الکترونیک نیازمند فرهنگ سازی و تعامل بین دستگاه‌ها است ادامه داد: زیر ساخت‌های لازم برای ایجاد پورتال واحد شهرستانی فراهم است و باید این درگاه هرچه سریعتر ایجاد شود تا خدمات اداری به صورت متمرکزارائه شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : حذف کاغذ بازی کاذب بین ادارات شهرستان بهشهر

حذف کاغذ بازی کاذب بین ادارات شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر