صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر در پیاده‌روی روز اربعین

زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد

امام جمعه بهشهر گفت: توده میلیونی زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد چراکه شهادت را افتخارخود می داند.

کد خبر : 16155

تاریخ انتشار : 23/09/1393 - 10:56


زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مراسم پیاده‌روی نمادین تا کربلا با عنوان حرم تا حرم در روز اربعین امام حسین(ع) با حضور شهروندان ولایتمدار بهشهری از مصلی بزرگ آیت الله جباری تا گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد.

 

حجت الاسلام سید عربعلی جباری در این پیاده‌روی با بیان اینکه اگر بخواهیم امام حسین را در یک جمله کوتاه معرفی کنیم باید بگوئیم امام حسین عزیز خدا است گفت: پیامبر(ص) فرمودند برای حسین در دلهای مومنان محبت، عشق و دلدادگی نهادینه شده است که خاص حضرت اباعبدالله(ع) است.

 

وی با تاکید بر اینکه ما امروز آمده ایم حسین(ع) را یاری کنیم افزود: آنچه که می توانیم از آثار و برکات قیام امام حسین  بفهمیم بیداری مردم و افزایش محبوبیت اهل بیت(ع) بود چون مردم بعد از واقعه کربلا فهمیدند موضوع چیست.

 

امام جمعه بهشهر خاطر نشان کرد: ما یک ملت هدفمند هستیم و باید حرکات ما بالنده و پیام آور باشد، این راهپیمایی عظیم اربعین در کربلا هم دارای پیام جدی به دنیای استکبار است که امام حسین(ع) عزیز الله و ملت امام حسین هم عزیز الله هستند پس هیهات منا الذله یعنی هرگز ذلت را نمی پذیریم.

 

جباری به پیام دیگر راهپیمایی میلیونی اربعین در کربلا اشاره کرد و گفت: گروه داعش مزدور، جاهل و خوارج که اگر محمد رسول الله(ص) پیامبرشان بود هیچگاه زیر چتر آمریکا، انگلیس و اسراییل نمی آمدند، بدانند توده میلیونی زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد چراکه شهادت را افتخارخود می داند.

 

به گزارش خط امید در مسیر پیاده‌روی نیز تعدادی ایستگاه‌های صلواتی توسط برخی از شهروندان برپا شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد

زائر اباعبدالله هرگز از شهادت نمی ترسد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر