صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس کل دادگستری استان:

فساد اداری و فساد کلان مالی در مازندران نداریم

رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: به دلیل اینکه نظارت شدید و بازرسی به طور مستمر در مقابله با فساد اداری انجام می شود، مشکلی در استان وجود ندارد.

کد خبر : 16132

تاریخ انتشار : 20/09/1393 - 19:48


فساد اداری و فساد کلان مالی در مازندران نداریم

به گزارش خط امید بهشهر _ حجت‌الاسلام محمدعلی تقوی‌فرد در گفت‌وگو با این سایت خبری به حفظ حقوق بیت المال اشاره کرد و اظهار داشت: حقوق بیت المال مال همه است و یک متولی می خواهد که دید همگانی داشته باشد، رئیس شورای بیت المال، مسئول حفظ بیت المال است.

وی در رابطه با علت فساد در دستگاه‌های اجرایی افزود: زمینه‌های تحریک‌آمیز بسیاری برای فساد در فضاها وجود دارد.

رییس کل دادگستری مازندران به اقدامات دادگستری استان درباره مقابله با فساد اداری اشاره کرد و بیان داشت: به دلیل اینکه نظارت شدید و بازرسی به طور مستمر در مقابله با فساد اداری انجام می شود، مشکلی در استان وجود ندارد.

این مسئول درباره فساد اقتصادی در استان، اذعان داشت: فساد اقتصادی کلان در استان نداریم و اگر هم باشد، به شدت با آن برخورد می شود.

تقوی‌فرد به حساسیت دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: به علت رسیدگی به امورات مالی، حیثیتی و جانی مردم در دستگاه‌های قضایی، این دستگاه دارای حساسیت بالایی است.

وی درباره رسیدگی به بدحجابی در استان گفت: رعایت حجاب در حد استان و متدینین نیست و نیاز به پیگیری جدی دارد، مسئولان باید به صورت عملیاتی و میدانی در سطح شهرها ورود پیدا کنند تا جلوی بدحجابی گرفته شود البته قبل از این کار می خواهیم مردم خودشان رعایت کنند.


منبع : دریاسر

 

  

دیدگاه شما در مورد : فساد اداری و فساد کلان مالی در مازندران نداریم

فساد اداری و فساد کلان مالی در مازندران نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر