صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد

جام شهید هاشمی نژاد بهشهر مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان

معاون توسعه منابع و پشتيباني وزیر ورزش و جوانان گفت: رقابت های کشتی جام شهید هاشمی نژاد مورد توجه و حمایت این وزارتخانه است.

کد خبر : 16099

تاریخ انتشار : 20/09/1393 - 09:46


جام شهید هاشمی نژاد بهشهر مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان

به گزارش خبرنگار خط امید، احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر محمد تقی نورزاد فرماندار و اعضای ستاد برگزاری دوازدهمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام شهید هاشمی نژاد با مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتيباني وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.

 

مناف هاشمی در این دیدار با بیان اینکه رقابت‌های کشتی جام شهید هاشمی نژاد مورد توجه و حمایت این وزارتخانه است ادامه داد: ادامه روند برگزاری این مسابقات در رده سنی جوانان، آینده ای روشن را برای کشتی کشور رقم خواهد زد.

وی بیان داشت: حضور تیم‌های خارجی در این جام، بیانگر اهمیت و کیفیت بالای این مسابقات است، وزارت ورزش و جوانان از برگزاری این مسابقات حمایت می کند و در حد امکان، کمک‌های لازم به این رقابت‌ها انجام می شود.

 

معاون توسعه منابع و پشتيباني وزیر ورزش و جوانان به نقش این مسابقات اشاره کرد و گفت: با برنامه ریزی مناسب و برگزاری رقابت‌هایی مانند مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد در شهر کوچکی همچون بهشهر، می توان باری هر چند کوچک از دوش فدراسیون کشتی برداشت و به پشتوانه سازی در رشته های مختلف ورزشی کمک کرد.

 

احمدعلی مقیمی در این جلسه با بیان اینکه جام شهید هاشمی نژاد بهشهر به مسابقاتی معتبر و مرجع در رده سنی جوانان تبدیل شده است افزود: برخی اقدامات اولیه برای برگزاری مطلوب این رقابت‌ها انجام شده و تلاش می کنیم با برگزاری جلسات استانی و کشوری و جذب بودجه‌های لازم، زمینه‌های ارتقای کیفیت این مسابقات را فراهم کنیم .

 

وی افزود : حضور مربیان و اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان در این رقابت‌ها موجب می شود تا تیم‌های حاضر در این مسابقات، کشتی گیران اصلی و قدرتمند خود را به روی تشک بفرستند و همین عامل موجب افزایش کیفیت مسابقات می شود.

 

به گزارش خط امید، دوازدهمین دوره مسابقات کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر در روزهای 11 و 12 دی ماه با حضور 5 تیم خارجی و تیم های داخلی در سالن شهید هاشمی نژاد این شهرستان برگزار می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : جام شهید هاشمی نژاد بهشهر مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان

جام شهید هاشمی نژاد بهشهر مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر