صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در پی راکد ماندن پروژه آزادراه تهران - شمال

گلایه یک نماینده مجلس از استاندار مازندران

نماینده مجلس گفت: استاندار مازندران تاکنون هیچ حرکت جدی در مورد بهبود وضعیت آزادراه انجام نداده است و من بابت این مسئله از ایشان بسیار گله‌مند هستم.

کد خبر : 16096

تاریخ انتشار : 19/09/1393 - 19:54


گلایه یک نماینده مجلس از استاندار مازندران

به گزارش خط امید بهشهر _ قاسم احمدی لاشکی، اظهار داشت: رانش ناگهانی که چند روز پیش در قطعه چهارم آزادراه تهران-شمال به وقوع پیوست، می‌توانست تلفات انسانی داشته باشد که خوشبختانه این گونه نشد، اما این اولین بار نیست که این اتفاق می‌افتد و با شرایط موجود، مطمئناً آخرین بار هم نخواهد بود.

وی با بیان اینکه باید دید استاندار مازندران در مورد آزادراه چه کرده‌اند و چه مکاتباتی با وزارت راه انجام داده‌اند، افزود: ما انتظار داریم آقای ربیع فلاح در این مورد پیگیری‌های بیشتری انجام دهد، استاندار مازندران تاکنون هیچ حرکت جدی در مورد بهبود وضعیت آزادراه انجام نداده است و من بابت این مسئله از ایشان بسیار گله‌مند هستم.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به بازدید وزیر راه و معاون اول رئیس جمهور از آزادراه، خاطرنشان کرد: در جلساتی که تاکنون با معاون اول رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی، رئیس بنیاد مستضعفان و سایر مسئولان مربوطه داشتیم، به نتایج خوبی هم دست پیدا کردیم اما اجرای کار و پیگیری انجام مصوبات این جلسات برعهده استاندار است.

این نماینده گفت: در این جلسات قرار شد مشکل قطعه چهارم آزادراه تا پایان امسال به طور کامل برطرف و در آستانه سال جدید بازگشایی شود، البته زمان زیادی نیز تا پایان سال باقی نمانده است.

وی در پایان بیان داشت: این آزادراه نه تنها متعلق به غرب مازندران، بلکه تمام مردم استان است و امیدواریم هرچه زودتر مشکل آن حل شود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : گلایه یک نماینده مجلس از استاندار مازندران

گلایه یک نماینده مجلس از استاندار مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر