صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

گرانی نیز چاره‌ساز کیفیت نشد/افزایش قیمت نان در مازندران نیازمند نظارت در کیفیت و وزن

با وجود افزایش ۳۰ درصدی قیمت نان در مازندران، این محصول اساسی همچنان از کیفیت و کمیت مطلوب فاصله زیادی دارد تا بتواند رضایت مشتریان پروپاقرص خود را جلب کند و در این میان جای حضور بازرسان کم رنگ به چشم می‌آید.

کد خبر : 15992

تاریخ انتشار : 18/09/1393 - 17:09


گرانی نیز چاره‌ساز کیفیت نشد/افزایش قیمت نان در مازندران نیازمند نظارت در کیفیت و وزن

به گزارش خط امید بهشهر _ با گذشت ده روز از افزایش ۳۰ درصدی قیمت نان در مازندران، مردم شهرهای مختلف این استان همچنان از کیفیت و وزن نان گلایه دارند و معتقدند هر افزایش قیمتی باید موجب بالا رفتن کیفیت و کمیت آن محصول شود که در این در ارتباط با نان مصداق ندارد.

مشاهدات خبرنگاران بلاغ گویای این موضوع است که برای کیفیت و وزن نان های عرضه شده در نانوایی های مازندران، نظارتی از سوی بازرسان به صورت مستمر انجام نمی شود، بدین جهت مردم به ویژه در زمینه کیفیت نان های تولیدی معترضند.

در برخی از نانوایی‌های استان، وزن نان ها به مراتب کمتر از میزان اعلام شده رسمی است و این کم فروشی علاوه بر تضییع حقوق مشتریان مشکلات شرعی فراوانی را به وجود می آورد.

از آنجا که مصرف نان، عمومی است و هر فرد و هر خانوار روزانه در دو یا سه وعده غذایی خود از آن استفاده می‌کنند، جا دارد تا مسئولان استان و فرمانداری شهرستان‌های مختلف مازندران بر این موضوع تمرکز و توجه ویژه کنند تا سطح رضایتمندی استان و مسافران پرشمار مازندران در این زمینه افزایش یابد، چرا که با اعلام رسمی دولت در عدم افزایش یابد، چرا کد با اعلام رسمی دولت در عدم افزایش یارانه نقدی در سال ۹۴، حق شرعی و قانونی مردم از مسئولان در نظارت های دقیق و مستمرشان بر مایحتاج ضروری به خصوص نان بیش از پیش احساس می شود.


منبع : بلاغ

 

  

مطالب مرتبط با : گرانی نیز چاره‌ساز کیفیت نشد/افزایش قیمت نان در مازندران نیازمند نظارت در کیفیت و وزن
دیدگاه شما در مورد : گرانی نیز چاره‌ساز کیفیت نشد/افزایش قیمت نان در مازندران نیازمند نظارت در کیفیت و وزن

گرانی نیز چاره‌ساز کیفیت نشد/افزایش قیمت نان در مازندران نیازمند نظارت در کیفیت و وزن

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر